Osiedle Aksamitne – oferta Eurohome

0
1050
Osiedle Aksamitne Eurohome
Osiedle Aksamitne Eurohome

Alternatywą na rynku trójmiejskich nieruchomości, które głównie w ofercie posiadają mieszkania w blokach jest inwestycja pomorskiego inwestora Pb Eurohome – nowe domy w Gdańsku.

Osiedle Aksamitne Eurohome

To już drugi projekt Przedsiębiorstwa Budowlanego Eurohome, który zakłada połączenie posiadania domu w bliskim położeniu centrum miasta i korzyściami płynącymi z tej lokalizacji, a także kameralności i ciszy mieszkania w otoczeniu zieleni. Kameralne osiedle Aksamitne Gdańsk powstaje przy ulicy Leszczynowej na Jasieniu, dzielnicy, która oprócz pełnego zaplecza handlowo-usługowego, posiada dobrą infrastrukturę drogową i komunikacyjną. W skład kompleksu wejdzie sześć budynków jednorodzinnych o powierzchni 168 – 173m2, z własnymi ogrodami i miejscami parkingowym. Dopełnieniem zabudowy będzie willa o śródziemnomorskim charakterze architektonicznym o powierzchni 222 m2, w której wydzielić można będzie funkcje usługową.

Eurohome osiedle Aksamitne

Osiedle Aksamitne Eurohome to pionierska stylizacja, unikalna kolorystyka, wysoki standard wykończeń i bogate wyposażenie. To miejsce, gdzie można odpocząć, znaleźć spokój i szczęście dla swojej rodziny.

Zobacz również:

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Deweloper