Nowe mieszkania blisko Tczewa – najchętniej wybierane inwestycje

0
1012
Nowe mieszkania blisko Tczewa 6

Szukając wymarzonego mieszkania, przede wszystkim zwracamy uwagę na jego lokalizację. Coraz więcej osób stawia na kameralne osiedla na obrzeżach miast zamiast w centrach wielkich metropolii. Widocznym trendem jest też wybór mniejszych miejscowości w atrakcyjnych krajobrazowo regionach Polski.

Dużym zainteresowaniem cieszy się pod tym względem województwo pomorskie. Bliska odległość do morza i piaszczystych plaż, kaszubskie jeziora, lasy, łąki – wszystko to sprawia, że nie brakuje chętnych na mieszkania w tej lokalizacji.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Deweloper

W ostatnich latach potencjalni nabywcy nieruchomości koncentrują swoją uwagę zwłaszcza w okolicy Tczewa – jednego z najstarszych miast w Polsce. Atutem jest piękna okolica przy zachowanej jednocześnie bliskości do Trójmiasta będącego centrum kultury, rozrywki i biznesu.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 1 Nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 2 Nowe mieszkania blisko Tczewa 3

Nowe mieszkania blisko Tczewa, które zasługują na szczególną uwagę to:

Młode Stanisławie – osiedle od Necon Developer

Firma istnieje od 2016 roku, ale jej zespół ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej. Ich poprzednie realizacje to m.in. kompleksowe prace na osiedlu Cztery Pory Roku w Gdańsku oraz Osiedle Kasztanowe wybudowane w południowej części miasta.Nowe mieszkania blisko Tczewa 1 Nowe mieszkania blisko Tczewa 2

Nowe mieszkania blisko Tczewa 7

Młode Stanisławie to osiedle kameralnych domów wielorodzinnych. Łącznie jest to 16 trzykondygnacyjnych budynków, w których potencjalni nabywcy mają do wyboru 9 mieszkań. Na parterze są to 2 lokale o powierzchni od 58 m2 do 75 m2 z dużymi ogrodami. Na piętrze 4 mieszkania od 35,5 m2 do 47,5 m2 z balkonami. Na poddaszu 3 lokale o powierzchni od 47,5 m2 do 54,5 m2.

I Etap inwestycji dobiegł już końca. Dostępnych w sprzedaży jest aż 20 mieszkań, z czego 4 są wykończone pod klucz. Resztę z nich otrzymasz w stanie deweloperskim. Mieszkania o powierzchni 30 m2 można kupić od 5500 zł/m2.

II etap inwestycji zakłada budowę 18 mieszkań w dwóch budynkach, posiadających jedną halę garażową. Możesz je kupić już dziś!

Promocja

Właściciele pierwszych 4 mieszkań z II etapu otrzymają drugie miejsce postojowe bez dodatkowych opłat! Ich odbiór w stanie deweloperskim przypada na IV kwartał 2023 roku.

Mieszkańcy mogą korzystać z podziemnych miejsc parkingowych oraz miejsc postojowych zewnętrznych. Osiedle znajduje się tylko 3 km od Tczewa. Wyróżnia je sprawna komunikacja i rozbudowana lokalna infrastruktura, co podnosi komfort codziennego życia. Niewątpliwą zaletą jest bliskość autostrady A1. Dzięki temu do Trójmiasta można dotrzeć w pół godziny.

Mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 3

Nowe Rokitki

Mieszkania blisko Tczewa od dewelopera Dekpol słynącego z budowy osiedli mieszkaniowych oraz luksusowych apartamentów i hoteli.

Kompleks składa się z 9 budynków o klasycznej zabudowie. Mieszkańcy mają tu do dyspozycji parkingi naziemne oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Zaprojektowano także komórki lokatorskie. W każdym budynku znajduje się od 10 do 18 mieszkań. Te na parterze połączone są z ogródkami, a na wyższych kondygnacjach z balkonami. 

Mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 1

Nowe Rokitki to zaledwie 4 km odległości do Tczewa. Osiedle jest dobrze skomunikowane – można skorzystać z linii autobusowych. Zaletą jest dostęp do drogi A1, który ułatwia dojazd do Gdańska. Inny atut lokalizacji to bliskość Kanału Młyńskiego, jezior, stawów i lasów, co daje wiele możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu.

Osiedle Kociewskie – deweloperem jest tu również firma Dekpol.

Osiedle Kociewskie jest bardzo kameralne – składa się z  3 nowoczesnych budynków o 3 kondygnacjach. 

Niewątpliwą zaletą są duże odległości pomiędzy poszczególnymi obiektami. W budynkach można korzystać z  wind. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie do bezpiecznego przechowywania rowerów i innych wartościowych sprzętów.

Łącznie znajduje się tu 129 lokali, których najmniejsza powierzchnia to 34, a największa 50 m2. Mieszkania parterowe połączone są ogródkami, a na wyższych kondygnacjach z balkonami. Osiedle zlokalizowane jest 2 km od Tczewa. Mieszkańcy mogą korzystać z komunikacji miejskiej – autobusów oraz bogatej lokalnej infrastruktury. Podróż do Gdańska trwa jedynie 30 minut.

Nowe mieszkania blisko Tczewa 7

Osoby zainteresowane nowymi mieszkaniami blisko Tczewa, zachęcamy do monitorowania lokalnego rynku nieruchomości. W ostatnim czasie pojawia się tu sporo atrakcyjnych inwestycji w rozsądnych cenach.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 2