naczynia welmax 1
naczynia welmax 1

Kupując produkty codziennego użytku, chcemy aby służyły nam one długie lata. Ważna jest więc ich jakość i trwałość, które dadzą nam gwarancję, że jest to zakup, który się opłaca. W odpowiedzi na oczekiwania coraz bardziej świadomych i wymagających klientów, powstaje coraz więcej firm z asortymentem spełniającym ich potrzeby.

welmax opinie

Jedną z nich jest firma Welmax – znana polska marka, która od 13 lat zajmuje się sprzedażą luksusowych produktów codziennego użytku.

W ich ofercie znajdziemy:

  • Pościele wełniane i satynowe – możemy wybierać wśród wielu wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się również materace, zagłówki i odzież domowa wełniana,
  • Luksusowe włoskie naczynia ze stali antyseptycznej – do wyboru mamy 3 zestawy – Premium, Premium Plus i Premium Lux oraz pojedyncze naczynia. W ofercie znajdują się również sprzęty kuchenne takie jak robot wielofunkcyjny – Multicooker, wyciskarka wolnoobrotowa – Sybilla, czy nowoczesny szybkowar – Multiwar,
  • Zaawansowane technologicznie Systemy czyszczące – są to nowoczesne odkurzacze o wielu funkcjach – Elektra Easy Plus, Hera Easy Plus, Security Clean oraz robot sprzątający Jet Cleaner– wszystkie dostosowane do potrzeb alergików,
  • Produkty zdrowotne – asortyment związany ze zdrowiem. W ofercie m.in. mata masująca Maxmedica, oczyszczacz powietrza Airocide, okulary do światłoterapii Luminette, wełniane pasy na kręgosłup, kolana.

Misją Welmaxu jest ciągłe doskonalenie swojej oferty, tak aby odpowiadała ona potrzebom – przede wszystkim zdrowotnym – współczesnych konsumentów. Z produktami, które można zakupić w ich sklepie, możliwe jest wykonywanie codziennych czynności, takich jak gotowanie, sprzątanie czy wypoczynek, tak aby miało to korzystny wpływ na naszą kondycję.

 

Zobacz kilka opinii naszych klientów:

“Przypaliłam już wiele garnków w swoim życiu, ale tych od Welmax się nie da!… zobacz więcej”

“Firma ma dobre opinie w necie, oferta Welmax się poszerza, coraz więcej ciekawych produktów… zobacz więcej”

“Tzn. na pewno polecam garnki od Welmax, bo kupiłam 2 lata temu… zobacz więcej”

“Dostałam w prezencie odkurzacz welmax – dokładnie model Electra Easy Plus i w końcu czuję… zobacz więcej”

“Kupiłam pościel wełnianą welmaxu rok temu zimą. Strasznie marznę zawsze… zobacz więcej”

“Mam zestaw naczyń od Welmaxu i to najlepsze jakościowo garnki… zobacz więcej”

“jestem zadowolonym posiadaczem multicookera od Welmax i cieszy mnie to, bo… zobacz więcej”

“Polecam odkurzacz od welmaxu, a właściwie urządzenie sprzątające Security Clean… zobacz więcej”

“Bardzo podoba mi się koncepcja pokazów Welmax, bo nie kupuje się nic w ciemno… zobacz więcej”

“Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do różnego rodzaju pokazów i drogich produktów, jednak… zobacz więcej”

 

Naczynia Welmaxu to zdrowe gotowanie bez tłuszczu, pościele gwarantują zdrowy sen nawet alergikom, a wielofunkcyjne odkurzacze oczyszczają nawet powietrze. Dopełnieniem są specjalistyczne produkty zdrowotne pomagające uporać się z wieloma cywilizacyjnymi problemami.

Osoby, które chcą zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, mogę odwiedzić stronę www.welmax.pl lub umówić się na pokaz, podczas którego zaprezentowane będą konkretne produkty.

Welmax opinie

Bożena Dykiel poleca Welmax!

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Od wielu lat posiadam różne urządzenia z firmy welmax. Opinie, że są dobre jak najbardziej potwierdzam.

  2. Mam odkurzacz seciruty clean – przydał się bardzo po remoncie, praktycznie wszystko udało się z nim posprzątać. Fkat, że trochę głośny, ale ważne ze skuteczny.

  3. Po prezentacji zdecydowałam się na zakup wyciskarki do soków. Nie żałuję, codziennie pijemy soki, a książka z przepisami, która była dostarczona to nowe źródło inspiracji.

  4. W zeszłym roku dostaliśmy zestaw garnków w prezencie. Początkowo byłam bardzo sceptycznie nastawiona, bo nie znałam firmy, a od lat byłam wierna tylko jednej. Dziś nie gotuje w innych. Zamierzam dokupić jeszcze multiwar – czytałam o nim wiele dobrego.

  5. Kupiłem rodzicom zestaw pościeli satynowej, narzekali, że ich “stara” pościel z wełny już się nie nadaje. Chwalą sobie ten zestaw, także uważam, że produkt jest na tyle dobry, że było warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here