Welmax – naczynia, pościele i systemy czyszczące najwyższej jakości

0
8742
welmax opinie naczynia

Kupując produkty codziennego użytku, chcemy aby służyły nam one długie lata. Ważna jest więc ich jakość i trwałość, które dadzą nam gwarancję, że jest to zakup, który się opłaca. W odpowiedzi na oczekiwania coraz bardziej świadomych i wymagających klientów, powstaje coraz więcej firm z asortymentem spełniającym ich potrzeby.

welmax

Jedną z nich jest firma Welmax – znana polska marka, która od 13 lat zajmuje się sprzedażą luksusowych produktów codziennego użytku.

W ofercie Welmax znajdziemy:

  • Pościele wełniane i satynowe – możemy wybierać wśród wielu wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się również materace, zagłówki i odzież domowa wełniana,
  • Luksusowe włoskie naczynia ze stali antyseptycznej – do wyboru mamy 3 zestawy – Premium, Premium Plus i Premium Lux oraz pojedyncze naczynia. W ofercie znajdują się również sprzęty kuchenne takie jak robot wielofunkcyjny – Multicooker, wyciskarka wolnoobrotowaSybilla, czy nowoczesny szybkowar – Multiwar Duo,welmax multiwar
  • Zaawansowane technologicznie Systemy czyszczące – to nowoczesne odkurzacze o wielu funkcjach – Elektra Easy Plus, Hera Easy Plus, Security Clean oraz robot sprzątający Jet Cleaner – wszystkie dostosowane do potrzeb alergików,
  • Produkty zdrowotne – asortyment związany ze zdrowiem. W ofercie m.in. mata masująca Maxmedica, oczyszczacz powietrza Airocide, okulary do światłoterapii Luminette, wełniane pasy na kręgosłup, kolana.

Misją Welmaxu jest ciągłe doskonalenie swojej oferty, tak aby odpowiadała ona potrzebom – przede wszystkim zdrowotnym – współczesnych konsumentów. Z produktami, które można zakupić w ich sklepie, możliwe jest wykonywanie codziennych czynności, takich jak gotowanie, sprzątanie czy wypoczynek, tak aby miało to korzystny wpływ na naszą kondycję.

zdrowe gotowanie garnki welmax opinie

Zobacz opinie naszych klientów:

„Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do różnego rodzaju pokazów i drogich produktów, jednak… zobacz więcej”

„Tzn. na pewno polecam garnki, bo kupiłam 2 lata temu. O reszcie produktów się nie wypowiadam bo nie mam, ale czytałam w większości pozytywne opinie… zobacz więcej”

„Kupiłam pościel wełnianą welmaxu rok temu zimą. Strasznie marznę zawsze… zobacz więcej”

„Mam zestaw naczyń od Welmaxu i to najlepsze jakościowo garnki… zobacz więcej”

„jestem zadowolonym posiadaczem multicookera od Welmax i cieszy mnie to, bo… zobacz więcej”

„Dostałam w prezencie odkurzacz welmax – dokładnie model Electra Easy Plus i w końcu czuję, że naprawdę mam czysto w domu i nie muszę dodatkowo nawilżać powietrza zobacz więcej”

„Polecam odkurzacz od welmaxu, a właściwie urządzenie sprzątające Security Clean… zobacz więcej”

„Dotychczas byłam sceptycznie nastawiona do różnego rodzaju pokazów i drogich produktów. Siostra namówiłam mnie jednak ostatnio na udział w takim pokazie, a że mam do niej zaufanie to poszłam…zobacz więcej”

„Bardzo podoba mi się koncepcja pokazów Welmax, bo nie kupuje się nic w ciemno… zobacz więcej”

Naczynia Welmaxu to zdrowe gotowanie bez tłuszczu, pościele gwarantują zdrowy sen nawet alergikom, a wielofunkcyjne odkurzacze oczyszczają nawet powietrze. Dopełnieniem są specjalistyczne produkty zdrowotne pomagające uporać się z wieloma cywilizacyjnymi problemami.

Zestaw naczyń premium plus

DSC 9448

odkurzacz Jet Cleaner

Welmax 3l

 

Pościel zestaw różany ogród

welmax posciel

Osoby, które chcą zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy, mogę odwiedzić stronę www.welmax.pl lub umówić się na pokaz Welmax, podczas którego zaprezentowane będą konkretne produkty.

Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax – pokazy opinie o produkcie

Welmax opinie

Zobacz również:

welmax pokazy prezenty