6 korzyści z wykończenia mieszkania pod klucz

0
1182
kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 18

Według opinii liderów w wykańczaniu mieszkań pod klucz z Gdańska i Gdyni, coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup lokalu gotowego do wprowadzenia. Po latach doświadczeń przyszli właściciele, dostrzegają zalety tego rozwiązania, którymi warto się podzielić. 

Co właściwie oznacza wykończenie mieszkań pod klucz? Otóż w ramach usługi, w lokalu zostają wykonane najważniejsze prace. Mieszkanie posiada podłogi, pomalowane ściany, drzwi wewnętrzne, płytki, elementy wyposażenia – wszystko na co firma umawia się z właścicielami.

Jakie argumenty przeważają za zakupem mieszkania wykończonego pod klucz?

Oszczędność czasu 

Firmy zajmujące się kompleksowymi remontami i wykończeniami pod klucz z Gdańska wymieniają tę zaletę na pierwszym miejscu. Inwestorzy oszczędzają czas na każdym etapie prac – od wyboru i zakupu materiałów, przez ich transport, po nadzór i wykonawstwo. Podejmując pracę samodzielnie lub zatrudniając różnych podwykonawców, niestety rzadko możemy liczyć na „wyrobienie się” w terminie.

Szybka realizacja 

Duże firmy dysponują kilkoma ekipami pracowników, dlatego nie trzeba długo czekać na swoją kolej. Dzięki zatrudnieniu profesjonalistów, przyszli mieszkańcy mogą liczyć na krótki termin realizacji – nie muszą doglądać prac ani poganiać wykonawców.

MMM 5922a 1280 x 1024 Mieszkania pod klucz Gdańsk Gdynia wykonczenie pod klucz gdynia wykonczenie pod klucz gdynia Remonty Gdańsk Pod klucz Kompleksowe wykończenie wnetrz pod klucz kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 4 kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 2 kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 1

Tańsze materiały budowlane

Trójmiejskie firmy wykańczające pod klucz w Gdańsku czy Gdyni, ale również w innych miastach, ze względu na duże zakupy w składach budowlanych, korzystają z wielu rabatów. Oprócz korzystnej ceny, możemy liczyć na lepszą jakość materiałów, ponieważ fachowcy doskonale się na nich znają. Sami z pewnością zapłacilibyśmy więcej i poświęcili dużo czasu na wybór odpowiednich produktów.

Przejrzyste koszty

Decydując się na opcję „wykończenie pod klucz”, zwykle mamy do wyboru kilka gotowych pakietów, różniących się zakresem prac, a co za tym idzie ceną. Takie rozwiązanie pozwala jasno określić koszt zlecenia i przygotować się na konkretny wydatek. Decydując się na samodzielne prace, często w rezultacie orientujemy się, że wydaliśmy dużo więcej niż zakładał pierwotny plan. Wynajmując ekipę kompleksowo wykańczającą wnętrza, nie musimy się tego obawiać.

Projekt i nowoczesne wykończenie

W ramach konkretnych pakietów możemy mieć pewność, że w cenie znajdziemy nowoczesne materiały – solidne i zgodne z obecnymi trendami. Nie musimy przeglądać katalogów – wszystko zrobią za nas fachowcy. Zespół wykończający pod klucz gdańskie apartamenty oferuje przykładowo same najnowsze rozwiązania – produkty trwałe, łatwe w montażu i pielęgnacji. Oprócz tego wcześniej widzimy gotowy projekt i możemy zgłaszać swoje uwagi, co pozwoli uniknąć rozczarowań.

Gwarancja

Niewątpliwą zaletą jest tzw. rękojmia. Firmy wykończeniowe współpracując z deweloperami udzielają gwarancji na swoje prace. Na wypadek jakichkolwiek wad i usterek mieszkańcy mogą ubiegać się o ich darmową naprawę.

Mieszkanie wykończone pod klucz to najlepsze rozwiązanie dla osób nie tylko ceniących swój czas, ale również pieniądze. Często bowiem okazuje się, że wykonując prace samodzielnie, przepłacamy tam gdzie mieliśmy zaoszczędzić i musimy zatrudniać ekipę do poprawek. kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 14 kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 4 kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 2 kompleksowe remonty Gdańsk Pod klucz 1 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 18 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 6 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 5 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 4 — kopia 1 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 3 — kopia 1 Kompleksowa aranżacja wnętrz pod klucz 2 — kopia 1

To również najlepsze wyjście dla tych, którzy nie posiadają wystarczającej wiedzy na temat materiałów wykończeniowych. Zatrudniając profesjonalistów praktycznie nie musimy brać udziału w całym procesie. Po prostu przedstawiamy swoje preferencje i możliwości finansowe i wprowadzamy się kiedy wszystko jest gotowe.

Zobacz również :

Pod klucz – kompleksowe wykończenie wnętrz w Trójmieście
Wykończenia wnętrz pod klucz w Gdańsku i Gdyni – trendy na 2021 rok