Projektowo Studio – aranżacja i projektowanie wnętrz w Trójmieście

0
450
Projektowanie i aranżacja wnętrz komercyjnych Gdańsk

Szukasz kogoś kto zaprojektuje i wykona prace wykończenia wnętrz Twojego mieszkania lub biura? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu. Przedstawiamy realizacje i projekty znanej, trójmiejskiej firmy zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Mowa o Projektowo Studio. Zanim jednak zajrzysz w jej spore portfolio, dowiedz się o niej trochę więcej. 

Projektowanie wnętrz mieszkaniowych Gdańsk – Projektowo Studio

Projektowo Studio podejmuje się projektowania tak naprawdę wszystkich wnętrz. Jednym z ich rodzajów są wnętrza mieszkaniowe. Realizując tego typu projekty, firma przygotowuje harmonogram konsultacji z klientem, listę wykorzystanych materiałów, kosztorys oraz pozwala na kontrolę poszczególnych etapów prac. W ramach umowy, Projektowo Studio podejmuje się wszystkich prac architektonicznych, warsztatowych, wykonawczych i budowlanych. Konkretnie są to:

  • Instalacje sanitarne,
  • instalacje elektryczne,
  • instalacje klimatyzacji,
  • instalacje wentylacji,
  • instalacje ppoż., w tym instrukcje bezpieczeństwa pożarowego obiektów,
  • projekty zagospodarowania terenu,
  • instalacje niskoprądowe, takie jak: kontrola dostępu, instalacje domofonowe, sieci.

To tylko niektóre z działań. Słowem, Studio Projektowo zrobi wszystko, aby doprowadzić Twój lokal do estetycznego i użytkowego stanu.

Aranżacja wnętrz komercyjnych Gdańsk Gdynia – Projektowo Studio

To jeszcze nie wszystko – kolejnym ważnym elementem działalności Projektowo Studio jest aranżacja wnętrz komercyjnych. Firma ma świadomość tego, że są to zupełnie różne rodzaje projektów i należy do nich podchodzić inaczej. W tym celu architekci analizują chłonność i działanie zespołu w przestrzeni, opracowują space plan i optymalizują wykorzystanie powierzchni. Działają tak, aby wszyscy pracownicy i klienci przebywający w danym obiekcie czuli komfort. 

Projektowo Studio – kontakt

Biuro 

biuro@projektowostudio.pl
tel. 608 686 340

Dział Projektowy

k.pietrzak@projektowostudio.pl
tel. 502 156 817

Dział Inwestycyjny

g.topornicki@projektowostudio.pl
tel. 513 357 179

Nie przedłużając, zapraszamy do obejrzenia realizacji Projektowo studio z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz w Gdańsku. 

Projektowanie wnetrz komercyjnych Gdansk 2 Projektowanie wnetrz komercyjnych Gdansk 3 Projektowanie wnetrz komercyjnych Gdansk 4 Projektowanie wnetrz komercyjnych Gdansk 5 Projektowanie wnetrz komercyjnych Gdansk 6 Studio projektowo Gdansk 4 Studio projektowo wyposazenie wnetrz aranzacja 1 Studio projektowo wyposazenie wnetrz aranzacja 3 Aranzacja wnetrz Projektowo 1 Aranzacja wnetrz Projektowo 1 1 Aranzacja wnetrz Projektowo 3 Aranzacja wnetrz Projektowo 4 Aranzacja wnetrz Projektowo 5 Aranzacja wnetrz Projektowo 6 Aranzacja wnetrz Projektowo 7 Aranzacja wnetrz Projektowo 8 Aranzacja wnetrz Projektowo 9 Projektowanie i aranzacja wnetrz 1 Projektowanie i aranzacja wnetrz 2 Projektowanie i aranzacja wnetrz 3 Projektowanie i aranzacja wnetrz 4 1 Projektowanie i aranzacja wnetrz 5 1 Projektowanie i aranzacja wnetrz 6 Projektowanie i aranzacja wnetrz 7 Projektowanie i aranzacja wnetrz 8 Projektowanie i aranzacja wnetrz 9 Wykonczenie mieszkan pod klucz Projektowo Studio Wykonczenie mieszkan pod klucz Projektowo Studio 2 Wykonczenie mieszkan pod klucz Projektowo Studio 3