Wynajem kontenerów – oferta

0
4205
kontenery sprzedaż kontenerów transplanner 3
kontenery sprzedaż kontenerów transplanner 3

Sprawdzone i rzetelne firmy, od lat zajmują się sprzedażą i wynajmem kontenerów magazynowych, budowlanych oraz morskich. Połączenie klasycznego podejścia z nowoczesną realizacją pozwoliła na dynamiczny wzrost możliwości, obsługę dużej ilości zleceń oraz przyrost taboru adekwatnie do zapotrzebowania Klienta.

kontenery wynajem transplanner (10)

Usługi firmy z tej branży pozwolą terminowo dostarczyć kontenery importowe i eksportowe, błyskawicznie dostarczyć wymagane dokumenty oraz całodobowo śledzić własny ładunek, za pomocą raportów i zamieniać kontenery na naczepie w każdej części kraju.

Firmy dostarczają wszystkie możliwe rodzaje kontenerów (m.in. 20’DV, 40’DV, 40’HC, 40’HCPW, 45’PW, 45’HCPW), które mogą służyć do transportu i jako dodatkowa przestrzeń magazynowa. Firma posiada także kontenery transportowe SOC (shipper owned containers).

kontenery sprzedaż transplanner (13)

Posiadanie tych kontenerów umożliwia ominięcie kosztów demurrage oraz daje możliwość wykorzystania kontenera jako tymczasowego magazynu. Ponadto istnieje opcja odsprzedaży kontenera kiedy nie jest już potrzebny.