Osiedle Kasztanowe Gdańsk Necon

0
2588
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 5 1024x749
Nowe mieszkania Gdańsk Południe Borkowo Kowale Necon deweloper 5 1024x749

Osiedle Kasztanowe – inwestycja Necon Deweloper

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji – bardzo często wybór nieruchomości powiązany jest z listą rzeczy, którym poświęca się najwięcej uwagi przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Znajdują się na niej zazwyczaj: lokalizacja, wygoda komunikacji, standard wykonania, lokalna infrastruktura, cena.

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-3-1024x706

Znalezienie osiedla, które spełni wszystkie nasze wymagania – będzie nowoczesne, w dogodnej lokalizacji – blisko centrum miasta, ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dojazdu do pracy czy szkoły już nie jest tak trudne jak kilka lat temu.

Nowe mieszkania Gdańsk Południe

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon1-1024x691

Gdańsk Południe to najszybciej rozwijająca się dzielnica w Trójmieście, więc osoby szukające nowego mieszkania w Gdańsku, często zwracają uwagę na oferty związane z tą lokalizacją. Na rynku gdańskich nieruchomości nie można przejść obojętnie obok oferty Necon Deweloper i ich Osiedla Kasztanowego.

Osiedle Kasztanowe to nowoczesna inwestycja, na którą składają się 3 budynki położone w zacisznej, kameralnej lokalizacji. Jednocześnie znajduje się ona blisko trójmiejskiej i południowej obwodnicy, co znacznie usprawnia komunikację.

Deweloper Gdańsk Necon osiedle Kasztanowe

W okolicy można korzystać z rozbudowanej infrastruktury – nie brakuje sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych i medycznych. Mieszkańcy mają tu do wyboru lokale 2, 3, 4 i 5 pokojowe o powierzchni od 38 do 95 m2. Wszystkie połączone są – w zależności od kondygnacji – z przestronnymi balkonami, tarasami lub ogrodami. Deweloper Necon oferuje nam wykończenie mieszkania pod klucz na bardzo przystępnych warunkach. Profesjonalną i stylową aranżację wnętrz można teraz mieć nawet za połowę standardowej ceny.

Nowe mieszkania Gdańsk Południe Osiedle Kasztanowe

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-Necon-deweloper-4-1024x719

Zalety inwestycji to także cichobieżne windy ułatwiające przemieszczanie się między piętrami, miejsca garażowe w podziemnej hali oraz komórki lokatorskie. Nie zabraknie również placu zabaw dla dzieci i miejsc rekreacyjno – wypoczynkowych dla dorosłych.

Necon Gdańsk południe

Niewątpliwym atutem Osiedla Kasztanowego są ceny mieszkań, które zaczynają się już od 4690 zł – w porównaniu z innymi inwestycjami w tym rejonie, są one naprawdę konkurencyjne. Necon Deweloper to firma, której założyciele i pracownicy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej.

Ostatnia szansa!

Mieszkania w ramach inwestycji Osiedle Kasztanowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Na sprzedaż zostało już ostatnie mieszkanie na parterze o powierzchni 67,5 m2. Posiada ogród o pow. całkowitej 50 m2 i już dziś jest gotowe do odbioru. Do mieszkania należy komórka lokatorska, a przyszły właściciel ma możliwość kupna miejsca parkingowego w hali garażowej.

Nowe mieszkania Gdańsk – Deweloper Necon

Nowe-mieszkania-Gdańsk-Południe-Borkowo-Kowale-deweloper-Necon-1-1024x295

Ich dotychczasowe realizacje to m.in.: kompleksowe przeprowadzenie inwestycji mieszkaniowych na osiedlu Cztery Pory Roku. Połączenie „świeżego spojrzenia” oraz wiedzy i dotychczasowego doświadczenia zespołu Necon Deweloper to gwarancja sukcesu i zadowolenia przyszłych lokatorów.

Deweloper przygotował też specjalną ofertę – Pakiety Wykończeniowe.

PAKIET WYKOŃCZENIOWY to kompleksowa obsługa, terminowość wykonania i gwarancja na całość prac w mieszkaniu. Wykorzystywane są materiały od renomowanych producentów i prace wykonywane są przez sprawdzonych wykonawców.

Klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty „WYKOŃCZENIE POD KLUCZ ZA 50% CENY!”. Profesjonalna i stylowa aranżacja wnętrz teraz o połowę taniej!

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE NECON DEWELOPER

NECON DEWELOPER PAKIETY

Szczegółowe informacje dotyczące oferty Necon Deweloper i mieszkań na Osiedlu Kasztanowym można znaleźć na stronie www.necon.com.pl/ lub bezpośrednio u inwestora.

Biuro:

Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk
Tel.: 58 33 33 013
E-mail: biuro@necon.com.pl

Sprzedaż:

Tel.: 604 487 380; 58 33 33 013
E-mail: sprzedaz@necon.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek –  9:00-17:00
Sobota – 10:00- 14:00

Zobacz również:

Młode Stanisławie osiedle blisko Tczewa