Catering dietetyczny inwestycja w siebie

0
971
fit and eat

Joanna i Dariusz Brzezińscy. Prywatnie małżeństwo, służbowo trenerzy fitness i dietetycy. Byli Mistrzowie Polski – Joanna w aerobiku sportowym, Dariusz w kulturystyce. Dziś swoją wiedzę i pasję przekazują innym.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (14)

 

Z ich wskazówek dietetyczno – treningowych korzystali znani z telewizyjnych ekranów Krzysztof Ibisz, Agata Młynarczyk, Sonia Bohosiewicz czy Borys Szyc.

catering dietetyczny catering dietetyczny warszawa fitandeat (14) catering dietetyczny warszawa fitandeat (14)

Oprócz rzeźbienia i formowania ciał znanych celebrytów państwo Brzezińscy stworzyli innowacyjny program Fit and Eat. Kompleksowy program ma na celu zmianę świadomości społeczeństwa i dostrzeganie zagrożeń jakie niesie za sobą nieprawidłowy styl życia. Celem jest inwestycja w siebie poprzez zmianę złych nawyków.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (14)

 

Fit and Eat to dietetyczny catering przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą żyć zdrowiej, a brakuje im czasu na gotowanie. Wszystkie dania znajdujące się w ofercie opierają się na założeniach diety glikemicznej. Dobrze skomponowana dieta nie tylko pomaga w gubieniu zbędnych kilogramów, ale także w budowaniu masy mięśniowej, przeciwdziała procesom starzenia, pomaga magazynować energię, a także poprawia koncentrację i wytrzymałość na stres.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (14)

Menu cateringu dietetycznego to potrawy, łączące węglowodany o niskich indeksach glikemicznych, tłuszcze z przewagą jednonienasyconych i produkty o wysokiej zawartości błonnika. w każdej potrawie znajdują się warzywa – źródło witamin i minerałów,a także nie zwykle ważne białka – w postaci mięsa drobiowego, świeżych ryb, twarogu, jaj, warzyw strączkowych i produktów zbożowych.

catering dietetyczny warszawa fitandeat (14) catering dietetyczny warszawa fitandeat (14) catering dietetyczny warszawa fitandeat (14)

 

Catering dietetyczny Fit and Eat to 3-, 4- lub 5- daniowe zestawy obiadowe, przygotowywane z najlepszych produktów, uwzględniające potrzeby i gusta kulinarne, dowożone w wyznaczone miejsce o wskazanej porze. Catering dietetyczny to propozycja dla osób, które chcą zainwestować w siebie, uzyskać zgrabną sylwetkę, dobre samopoczucie i zdrowie.

Polecamy:

Apteka ziołowa
Ziołowe porady zdrowotne Naturalnie Zdrowi