Laguna Medical – coś więcej niż medycyna

0
967
Laguna Medica okulistyka Gdansk 2

Każdy chce być zdrowy. Nie bez powodu właśnie tego życzymy sobie wzajemnie przy każdej sprzyjającej temu okazji. Zdrowia nie da się kupić samego w sobie, trzeba o nie po prostu zadbać. Trudno jednak odpowiednio zatroszczyć się o swoje ciało i kondycję korzystając jedynie z usług państwowej opieki zdrowotnej, stąd coraz więcej osób poszukuje rozwiązań na własną rękę i chce inwestować w zdrowie własne i najbliższych.

Szansa na to, by zainwestować w zdrowie oczywiście jest. Prywatne obiekty medyczne, bazujące na rzetelnych, profesjonalnych metodach pracy oferują kompleksowe podejście do zdrowia pacjenta, dobrą opiekę i przede wszystkim czas poświęcony osobie z problemami zdrowotnymi. Przykładem placówki, która w sposób nowatorski i specjalistyczny podchodzi do leczenia jest Laguna Medical – jedna z lepiej rozwijających się klinik medycznych w Gdyni i całym Trójmieście.

Laguna Medical medycyna ogolna Trojmiasto

Laguna Medical – poradnia specjalistyczna z doświadczeniem

Klinika medyczna Laguna Medical już od 20 lat funkcjonuje w Gdynii oraz w Gdańsku (filia) specjalizując się w:

 • okulistyce,
 • dermatologii,
 • ortopedii,
 • chirurgii.

Doświadczenie i wiedza całej kadry profesjonalistów gwarantuje wysoką jakość leczenia na każdym etapie. Pacjenci cenią sobie także dobry kontakt, indywidualne rozmowy ze specjalistami, komfortowy przebieg badań i samych operacji lub zabiegów. Ważną rolę w pracy kliniki pełni najwyższej jakości sprzęt oraz stale doszkalany personel. Połączenie niezawodnych technologii z przyjazną atmosferą panującą w centrum medycznym Laguna Medical plasuje klinikę wysoko w rankingach zadowolenia pacjentów.

Laguna Medica trojmiasto

Klinika prężnie się rozwija i wdraża nowe pomysły oraz nowe techniki medyczne. Laguna Medical nie ogranicza się tylko do obiektów na Pomorzu, ale rozwija sieć swoich usług dzięki współpracy z innymi miastami, takimi jak Warszawa, Bydgodzcz, Toruń czy Piła. W planach są nowe inwestycje zarówno w sprzęt medyczny, badania kliniczne, ale i właśnie nowe placówki w całej Polsce.

Okulistyka – „popisowa” dziedzina w Laguna Medical

W dwudziestoletnim doświadczeniu kliniki większość „zasług” można przypisać specjalistom z zakresu okulistyki. To właśnie ta dziedzina wyróżnia się w Laguna Medical i zakres usług świadczonych w jej ramach jest ogromny. Okuliści skupiają się nie tylko na samym operowaniu schorzeń wzroku, ale kładą też duży nacisk na profilaktykę i leczenie zachowawcze. 

Laguna Medica okulistyka Gdansk oferta 2

Sprzęt, na którym pracują lekarze okuliści posiada niezbędne certyfikaty ISO potwierdzające najwyższe standardy. Personel przechodzi na bieżąco szkolenia i specjalistyczne kursy. Laguna Medical to pierwsza klinika w województwie pomorskim, która z sukcesem przeprowadziła zabieg LASIK, czyli laserową korekcję wad wzroku. 

Laserowa korekcja wad wzroku to jeden z wielu oferowanych zabiegów, ale w ramach leczenia okulistycznego w LM wykonuje się też:

 • operacje usuwania zaćmy,
 • leczenie starowzroczności,
 • leczenie jaskry,
 • operacje zeza,
 • witrektomię,
 • cross-linking,
 • iniekcje doszklistkowe,
 • badania okulistyczne.

Laguna Medica medycyna ogolna trojmiasto

Laguna Medical – zabiegi dla każdego

Klinika w swojej ofercie ma wachlarz usług, zabiegów i specjalistycznych operacji dla dorosłych i dla dzieci nie tylko w zakresie okulistyki. Z ogromnym zaangażowaniem i w oparciu o wieloletnie doświadczenie prowadzone jest leczenie ortopedyczne. To m.in. artroskopia, mikrochirurgia, chirurgia urazowa, orthokine czy leczenie bólu stawów, zwyrodnień i stanów zapalnych. Inną ważną działalnością LM jest chirurgia. Specjaliści podejmują się częściowego lub całkowitego wycinania gruczołu tarczycy, operacji i zabiegów związanych z przepukliną, wycinania pęcharzyka żółciowego, witrektomii oraz usuwania hemoroidów. Urologia to kolejna dziedzina w specjalości Laguna Medical, a w jej ramach świadoczne są konsultacje, badania USG, punkcje wodniaka jądra, cewnikowanie pęcherza oraz wymiana cewników, całkowite lub częściowe obrzezanie, plastyka wędzidełka, wazektomia, wycinanie torbieli najądrza, ocena płodności, operacje wodniaka jądra czy wszczepianie protezy jądra.

Od lat lekarze i personel kliniki promują zdrowy styl życia, troskę o zdrowie własne i bliskich oraz racjonalne i bezpieczne podejście do leczenia. Wybór dotyczący zabiegów i operacji powinien być więc nie tylko świadomy, ale poparty doświadczeniem i opinią specjalistów. Warto też zaufać opiniom osób, które już skorzystały z danych usług medycznych.

Laguna Medica okulistyka Gdynia 1

Opinie pacjentów Laguna Medical

Na przestrzeni dwudziestu lat z usług medycznych gdyńskiej kliniki skorzystały tysiące pacjetów: dzieci, kobiet, mężczyzn. Prowadzona statystyka udowadnia, że znacząca większość opinii jest pozytywna. Warto przytoczyć choćby kilka z nich, które pojawiły się w opiniach Google:

„Profesjonalna obsługa, wszystkie moje wątpliwości odnośnie Laserowej Korekcji Wady wzroku zostały rozwiane. Jestem bardzo zadowolona efektem zabiegu. Pozbyłam się całkowocie okularów. Chciałabym podziękować lekarzowi za fachową opiekę i pielęgniarce, która trzymała mnie w trakcie zabiegu za rękę. Dzięki takim ludziom żadne zabiegi nie są straszne.”  – Karolina

„Pełen profesjonalizm. Badania wzroku przeprowadzone od a do z . Wszystko sprawdzone , przebadane. Profesjonalna opieka. Zabieg przebiegł bez komplikacji . Lekarz odpowiedział na każde moje pytanie i niepewność” – Tomasz

„Do kliniki zostałam przyjęta przez p. Olę bardzo mile, w krótkim terminie, służyła pomocą o każdej porze. Pan Doktor Marek Młodzianowski przeprowadził operację kolana w pełni profesjonalnie i zaangażowaniem, cały zespół na bloku operacyjnym bardzo miły, warunki bardzo dobre. Z całą pewnością polecam wszystkim potrzebującym pomocy w Klinice Laguna Medical w Gdyni. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do poprawy mojego zdrowia.” – Magdalena

Laguna Medical – kontakt

Plac Kaszubski 1, Gdynia