Imprezy okolicznościowe połączone z noclegiem w Gdańsku Jelitkowie

0
1303
Restauracja przy plazy Gdansk

Organizując imprezę okolicznościową w lokalu z pewnością nie chcesz, aby Twoi goście martwili się tym, jak wrócą do domu. Aby uniknąć takiej sytuacji postaw na restaurację z możliwością noclegu. Sprawdź ofertę Bistro B13, którą znajdziesz ją w dalszej części artykułu.

B13 Restaurant&Bar – restauracja nad morzem w Gdańsku z wyjątkowym menu

B13 Restaurant&Bar od lat odwiedza mnóstwo gości zadowolonych z serwowanego jedzenia oraz możliwości, jakie daje restauracja nad morzem. Dlaczego? 

Imprezy okolicznosciowe Bistro B13

Jeśli chodzi o potrawy to dlatego, że przygotowuje je kucharz, który naprawdę zna się na rzeczy. Mianowicie jest to Adam Woźniak – chef kuchni, który został odznaczony wieloma tytułami i otrzymał liczne nagrody, m.in.:

  • Czapkę GaultM&Millau,
  • srebrny medal Kulinarnych Mistrzostw Świata 2018 w Luksemburgu,
  • srebrny medal na Olimpiadzie Kulinarnej 2020 w Stuttgarcie.

Efektem jego ciężkiej pracy i kreatywności są dania tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej połączone z bieżącymi trendami kulinarnymi – już wiesz, gdzie możesz ich zasmakować! 

Bistro B13 Gdansk jelitkowo

B13 Restaurant&Bar to jednak nie tylko wyjątkowe dania. To też idealna lokalizacja oraz specjalna oferta na urodziny i imprezy okolicznościowe w Gdańsku – sprawdź, co konkretnie się w niej znajduje.

Restauracja na urodziny i imprezy okolicznościowe – oferta B13 Restaurant&Bar

Czy jest bardziej klimatyczne miejsce do organizacji urodzin lub imprez okolicznościowych niż restauracja nad morzem? 

B13 Restaurant&Bar to idealne rozwiązanie zarówno dla gości z Trójmiasta jak i dalszych stron. Specjalna oferta organizacji imprez okolicznościowych obejmuje przygotowanie dekoracji zgodnie z tematyką wydarzenia oraz pełną obsługę przez cały czas jej trwania. Jeśli klient jest zainteresowany, możliwa jest również rezerwacja występów, np. muzyki na żywo, komików lub animatorów dla dzieci. Oferta jest oczywiście elastyczna. Jeśli oczekujesz czegoś więcej, skontaktuj się z restauracją – osoby odpowiedzialne zrobią wszystko, aby Twoi goście byli zadowoleni. 

Restaruacja przy plazy Gdansk

Villa Bałtycka – pensjonat z widokiem na morze w Gdańsku Jelitkowie

Każdej imprezie okolicznościowej w B13 Restaurant&Bar może towarzyszyć nocleg w wyjątkowej willi z widokiem na morze. Villa Bałtycka, bo o niej mowa, zapewnia gościom wszystkie potrzebne udogodnienia takie jak całodobowa recepcja, obsługa pokoi oraz bezpłatne Wi-Fi w każdym z nich. Pomieszczenia pensjonatu wyposażone są w wygodne łóżka, biurko, telewizor i co najważniejsze – prywatną łazienkę. Taka oferta pozwala gościom nie tylko dobrze bawić się na wcześniej wyprawionych urodzinach lub imprezie okolicznościowej. Daje ona również wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu, który klienci najchętniej wykorzystują na zwiedzanie Gdańska lub aktywny wypoczynek.

Każda okazja jest dobra do spędzenia czasu z bliskimi. Niestety praca i codzienne obowiązki sprawiają, że jest ich niewiele. Gdy uda Ci się już z nimi spotkać, dajcie sobie tyle czasu, ile potrzebujecie. Sprawcie, że zapamiętacie ten dzień na długo i nie będzie to tylko wspomnienie z krótkiej kolacji. Takie możliwości daje Bistro B13 – weź to pod uwagę organizując swoją, wymarzoną imprezę okolicznościową.

B13 Restaurant&Bar – kontakt

Ul. Bałtycka 13, 80-341 Gdańsk

58 585 40 20
b13@restaurantandbar.pl