Zadbaj o swój uśmiech w Gabinecie Dentystycznym Mateusza Zybko

0
3524
dentysta malbork

Nie od dziś wiadomo, że w każdej specjalizacji – również stomatologii – lepiej zapobiegać niż leczyć, ale jeśli jesteśmy już przy opcji numer 2, warto wybrać dobrego dentystę. To tego grona z pewnością zalicza się stomatolog Mateusz Zybko z Malborka!

Jaki powinien być dobry dentysta?

Wybór odpowiedniego dentysty to kluczowy krok w dbaniu o zdrowie jamy ustnej. Często jest to decyzja, która ma wpływ na nasze samopoczucie i komfort przez wiele lat. Istnieje wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu dentysty, który spełni nasze oczekiwania.

mateusz zybko gabinet stomatologiczny

Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na kwalifikacje i doświadczenie dentysty. Dobry dentysta powinien być odpowiednio wykształcony, a także regularnie szkolić się, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii.

Komfort pacjenta to kolejny istotny aspekt. Wizyty u dentysty nie zawsze są przyjemne, dlatego ważne jest, aby czuć się swobodnie w gabinecie oraz mieć pewność, że dentysta będzie nas odpowiednio traktował i słuchał.

Warto również sprawdzić, czy wybrany gabinet dentystyczny oferuje szeroki zakres usług, aby uniknąć konieczności przemieszczania się między różnymi specjalistami. 

Gdzie znaleźć taką placówkę?

Podpowiadamy! Jednym z najlepszych gabinetów stomatologicznych dla pacjentów z Pomorza jest Gabinet Dentystyczny Mateusza Zybko!

Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego Kierunku Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał podczas praktyk w klinikach stomatologicznych w Polsce i na stażach zagranicznych, zwłaszcza w Niemczech.  Obecnie nadal się rozwija i aktywnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, kursach oraz kongresach. Jego specjalizacja to nowoczesna stomatologia i ortodoncja.

Stomatolog Zybko Mateusz

 

Z usług tego stomatologa skorzystamy w Malborku, a oprócz niego w skład zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra pracowników – higienistek oraz pielęgniarka, co zapewnia pełen komfort zabiegów i ich bezpieczeństwo.

ortodonta malbork

Zakres oferowanych usług

  • Szeroko rozumianą profilaktykę – stomatolog edukuje na temat właściwiej higieny jamy ustnej, mówi na co zwrócić szczególną uwagę, udziela informacji na temat odpowiedniej dla zębów diety,
  • Leczenie – możemy skorzystać tu z najnowszej wiedzy z zakresu stomatologii połączonej z zaawansowanym technicznie sprzętem. Dzięki temu zabiegi są bezbolesne i bezpieczne,
  • Zdjęcia RTG – gabinet wyposażony jest w najnowszej generacji aparat emitujący 10 krotnie mniejsza dawkę  promieniowania niż tradycyjne urządzenia,
  • Ortodoncję – po poradę i fachowe leczenie mogą zgłosić się tutaj osoby dorosłe i dzieci z wadami zgryzu. W zależności od przypadku dobierany jest odpowiednie plan „naprawczy”- aparaty stałe bądź ruchome- kolorowe lub dyskretne, których nie widać.

stomatolog malbork

Osoby, którym zależy na kompleksowym, innowacyjnym i bezstresowym podejściu w stomatologii, zachęcamy do skorzystania z oferty Gabinetu Dentystycznego Mateusza Zybko.

Kontakt

Mateusz Zybko

Konopnickiej 27

82-200 Malbork

Tel/kom: +48 782 047 206

E-mail: dentystamateuszzybko@wp.pl

www.dentystamateuszzybko.pl