Zadbaj o swój uśmiech w Gabinecie Dentystycznym Mateusza Zybko

0
3102
dentysta malbork

Nie od dziś wiadomo, że w każdej specjalizacji – również stomatologii – lepiej zapobiegać niż leczyć, ale jeśli jesteśmy już przy opcji numer 2, warto wybrać dobrego dentystę.

Jaki powinien być dobry dentysta?

Dokładny, delikatny, z wiedzą i doświadczeniem – potrafiący naprawić to co wymaga naprawy, ale także proponujący rozwiązania profilaktyczne, aby utrzymać zdrowe zęby jak najdłużej. Jeśli dodamy do tego nowoczesny sprzęt i przyjazną przestrzeń zamiast  PRL-owskiego stomatologicznego skansenu – mamy gabinet idealny!

Gdzie znaleźć taką placówkę?

Podpowiadamy! Jednym z najlepszych gabinetów stomatologicznych dla pacjentów z Pomorza jest Gabinet Dentystyczny Mateusza Zybko!

Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego Kierunku Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Stomatolog Zybko Mateusz

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał podczas praktyk w klinikach stomatologicznych w Polsce i na stażach zagranicznych, zwłaszcza w Niemczech.  Obecnie nadal się rozwija i aktywnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, kursach oraz kongresach. Jego specjalizacja to nowoczesna stomatologia i ortodoncja.

Z usług tego stomatologa skorzystamy w Malborku, a oprócz niego w skład zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra pracowników – higienistek oraz pielęgniarka, co zapewnia pełen komfort zabiegów i ich bezpieczeństwo.

ortodonta malbork

Zakres oferowanych usług:

  • Szeroko rozumianą profilaktykę – stomatolog edukuje na temat właściwiej higieny jamy ustnej, mówi na co zwrócić szczególną uwagę, udziela informacji na temat odpowiedniej dla zębów diety,
  • Leczenie – możemy skorzystać tu z najnowszej wiedzy z zakresu stomatologii połączonej z zaawansowanym technicznie sprzętem. Dzięki temu zabiegi są bezbolesne i bezpieczne,
  • Zdjęcia RTG – gabinet wyposażony jest w najnowszej generacji aparat emitujący 10 krotnie mniejsza dawkę  promieniowania niż tradycyjne urządzenia,
  • Ortodoncję – po poradę i fachowe leczenie mogą zgłosić się tutaj osoby dorosłe i dzieci z wadami zgryzu. W zależności od przypadku dobierany jest odpowiednie plan „naprawczy”- aparaty stałe bądź ruchome- kolorowe lub dyskretne, których nie widać.

stomatolog malbork

Osoby, którym zależy na kompleksowym, innowacyjnym i bezstresowym podejściu w stomatologii, zachęcamy do skorzystania z oferty tego gabinetu.

Kontakt

Tel/kom: +48 782 – 047 – 206
E-mail: dentystamateuszzybko@wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj