Broel – niezwykłe czapki dla wyjątkowych dzieci

0
961
ubranka dla dzieci oferta Broel MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM
ubranka dla dzieci oferta Broel MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Babybaam to sklep, który dba o dzieci od stóp do głów. Właśnie dlatego oprócz odzieży na każdą okazję i porę roku, znaleźć tu można także oryginalne nakrycia głowy dla maluchów.

Jako, że sklep stawia na najwyższą jakość sprzedawanych produktów, w jego ofercie pojawiają się najlepsze i sprawdzone marki, które zdobywają pochlebne opinie klientów – w tym wypadku rodziców i dzieci. Jedną z oferowanych marek jest Broel  polski producent czapeczek dla dzieci.

Czapki dla dzieci Broel Gdańsk – BabyBaam

czapki dla dzieci broel gdańsk sklep internetowy babybaam (1)

Broel to ponad 20 lat doświadczenia na rynku i szeroka oferta czapek dla małych i nieco starszych dzieci. Nakrycia głowy prezentowane są każdego roku w dwóch kolekcjach – wiosenno – letniej i jesienno – zimowej. Każdy sezon to ponad sto oryginalnych modeli, które powstają w oparciu o trendy dziecięcej mody i lifestylu.

czapki dla dzieci broel gdańsk sklep internetowy babybaam (8)

Wyróżnia je najwyższa jakość tkanin sprowadzanych z Francji i Włoch, a także wygoda i ochrona. Czapki są cenione za dopracowane, komfortowe konstrukcje i staranne wykończenie. Bezpieczeństwo – ochrona przed zimnem, wiatrem i słońcem to priorytety dla projektantów. Wiadomo bowiem, że o delikatne główki maluchów trzeba nadzwyczajnie dbać.

czapki dla dzieci broel gdańsk sklep internetowy babybaam (11)

To czego trudno nie zauważyć i nie docenić to również jakość, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających maluchów i ich opiekunów. Kolekcje szyte są wyłącznie w Polsce, gwarantując najlepszą jakość wykończenia.

BabyBaam – Broel czapki dla dzieci

czapki dla dzieci broel gdańsk sklep internetowy babybaam (2)

Dzięki czapeczkom Broel dzieci wyglądają pięknie, są ochronione przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, mają lepszy humor, a ich wyjątkowość i dziecięca radość jest pomysłowo podkreślona.

czapki dla dzieci broel gdańsk sklep internetowy babybaam (6)

Babybaam z przyjemnością sprzedaje tego rodzaju produkty, wiedząc jak wyjątkowi są jego klienci. Sklep zawsze będzie propagował najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, które łączą w sobie niepowtarzalny design oraz funkcjonalność.

Sklep internetowy dla dzieci BabyBaam (1)

Dane kontaktowe:

Butik Marajo
Forum Gdańsk
Poziom 2
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk
tel. 532 175 518
butik@marajo.com.pl

Butik Marajo
Galeria Metropolia
Poziom 0
ul.Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk

Polecamy:

Sklep dla dzieci BabyBaam