BOBOM – naklejki na ścianę dla dzieci!

0
2659
miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom 4
miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom 4

Aranżacja dziecięcego pokoju to świetna zabawa i nie lada wyzwanie dla rodziców. Wnętrze powinno być wyjątkowe, pobudzać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, ale ważne jest również bezpieczeństwo maluchów.

Naklejki ścienne dla dzieci sklep Bobom

zawieszki do zamochodu dla dzieci sklep bobom (8)

Z tego powodu każdy mebel, sprzęt, zabawka i inne akcesoria powinny być wykonane z bezpiecznych materiałów. Estetyka, dziecięcy styl oraz bezpieczeństwo to najlepsze połączenie, o czym wiedzą twórcy projektu BOBOM, zajmujący się wykonaniem naklejek ściennych dla dzieci.

Atrakcje dla dzieci Sopot

Piękne kolory, kształty, motywy to idealna ozdoba wnętrz, w których przebywają maluchy. Naklejki na ścianę oprócz walorów estetycznych, mogą być również funkcjonalne. W ofercie BOBOM, znajdują się np. naklejki – miarki wzrostu dla dzieci.

Naklejki ścienne dla dzieci to nie tylko element wystroju, ale również funkcjonalne materiały dydaktyczne, które uczą od pierwszych etapów rozwoju dziecka – linearności, rozpoznawania kształtów, do kolejnych – kolory, kontrasty, rozpoznawanie i nazywanie zwierzątek, imiona i opowieści.

Naklejki miarki wzrostu dla dzieci sklep Bobom

miarka wzrostu dla dzieci na ścianę naklejka sklep bobom

Wiedząc jak wielkie znaczenie ma dla dziecka jego najbliższe otoczenie, twórcy BOBOM poprzez swoje prace, starają się stworzyć mu bezpieczny, ale też inspirujący świat.

Wyczucie formy i koloru oraz obserwacja dzieci – ich reakcji, potrzeb, zainteresowań, sprawiły, że naklejki na ścianę to coś zdecydowanie więcej niż ozdoba. To narzędzie pobudzające kreatywność, wyobraźnię oraz dziecięcą radość.

Naklejki ścienne dla dzieci nadają się nie tylko do pokoju, ale również żłobka, przedszkola,a nawet poczekalni u lekarza. Wszędzie tam gdzie przebywają nasze pociechy, powinna panować pogodna atmosfera, a na to z pewnością ma wpływ wygląd otoczenia.

Naklejki baloniki sklep Bobom

Mimo, że w nazwie widzimy „naklejki ścienne”, są one odpowiednie również na drzwi, meble i inne powierzchnie płaskie. Co istotne – wszystkie wykonane są z bezpiecznych materiałów i w odpowiedni sposób tak jak np. książeczki czy podręczniki dziecięce.

Naklejki drzewa  sklep Bobom

naklejki na ścianę drzewo sklep bobom (1)

Kolejny plus – naklejki są bardzo łatwe do przyklejenia– nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności. Osoby, którym zależy na stworzeniu swojemu dziecku przyjaznej przestrzeni do rozwoju, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą BOBOM.

Dane kontaktowe:

Monika Świerżewska

projektantka | współwłaścicielka

monika@bobom.pl

tel. kom. + 48 504 070 117

Adam Świerżewski

projektant | współwłaściciel

adam@bobom.pl

tel. kom. + 48 510 073 534

Adres pracowni

Polska, 80-245 Gdańsk – Wrzeszcz

ul. Partyzantów 62/9