Chcesz zgubić zbędne kilogramy na lato? Skorzystaj ze specjalnych zabiegów odchudzających!

0
952
Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 21

Lato to czas kiedy chętnie odsłaniamy swoje ciała, ponieważ w końcu robi się cieplej. Niestety nie każda z Pań czuje się podczas urlopu komfortowo, kiedy ma pozostać jedynie w stroju kąpielowym. Modelujące kostiumy, parea, tuniki – to niektóre ze sposobów na ukrycie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale nie zawsze udaje się zamaskować wszystkie mankamenty.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 1

Oprócz diety i ćwiczeń, które pomogą z pewnością uzyskać ładniejszą sylwetkę, dobrze jest również skorzystać z usług dobrego salonu medycyny estetycznej. Bardzo często znajdziemy w ofercie zabiegi wyszczuplające, które dodatkowo ujędrnią skórę, poprawią ogólny wygląd i dodadzą nam pewności siebie.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 3

Najbardziej skuteczne metody na redukcję tkanki tłuszczowej to m.in.:

Terapia fala akustyczną –  jest to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające bezinwazyjnie zredukować zbitą, twardą tkankę tłuszczową. Po zabiegu dodatkowo mniejsze są oznaki starzenia skóry, jest ona zregenerowana i odmłodzona. Technologia łączy w sobie działanie fal akustycznych i elektrycznych, które działają na konkretny obszar ciała z użyciem specjalnej głowicy. Tego typu zabieg trwa ok. godziny i nie wymaga rekonwalescencji.

Mezoterapia bezigłowa – alternatywa dla klasycznej lipolizy lub liposukcji igłowej. Zabieg odbywa się z użyciem substancji aktywnych z zawartością fosfatydylocholiny (PPC). Rozbija ona komórki tłuszczowe i cholesterol. Pierwszy etap to naświetlenie skóry laserem biostymulacyjnym, a następnie wprowadza się substancje aktywne. Jedna sesja trwa ok.  30-45 minut.

Nieinwazyjne systemy modelujące sylwetkę – np. Exilis Elite – zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń modelujących.  Działają one przez połączenie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Zabieg pozwala modelować sylwetkę, zmniejszyć obwód poszczególnych części ciała, poprawić jędrność.

Aktywność fizyczna, dieta i odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne to gwarancja pięknego ciała i skutecznego zrzucenia zbędnych kilogramów.

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 2

Osoby, które chcą wzmocnić efekty swoich codziennych wysiłków, powinny koniecznie skorzystać z oferty dobrych salonów kosmetycznych lub klinik medycyny estetycznej.

Zobacz również ziołowe produkty wspomagające odchudzanie