GDAŃSK GDYNIA SOPOT TRÓJMIASTO firmy usługi artukuły informacje opinie

Chcesz zgubić zbędne kilogramy na lato? Skorzystaj ze specjalnych zabiegów odchudzających!

Kosmetologia Gdańsk Instytut Babiana medycyna estetyczna depilacja zabiegi wyszczuplajace 21

Lato to czas kiedy chętnie odsłaniamy swoje ciała, ponieważ w końcu robi się cieplej. Niestety nie każda z Pań czuje się podczas urlopu komfortowo, kiedy ma pozostać jedynie w stroju kąpielowym. Modelujące kostiumy, parea, tuniki – to niektóre ze sposobów na ukrycie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale nie zawsze udaje się zamaskować wszystkie mankamenty.

Oprócz diety i ćwiczeń, które pomogą z pewnością uzyskać ładniejszą sylwetkę, dobrze jest również skorzystać z usług dobrego salonu medycyny estetycznej. Bardzo często znajdziemy w ofercie zabiegi wyszczuplające, które dodatkowo ujędrnią skórę, poprawią ogólny wygląd i dodadzą nam pewności siebie.

Najbardziej skuteczne metody na redukcję tkanki tłuszczowej to m.in.:

Terapia fala akustyczną –  jest to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające bezinwazyjnie zredukować zbitą, twardą tkankę tłuszczową. Po zabiegu dodatkowo mniejsze są oznaki starzenia skóry, jest ona zregenerowana i odmłodzona. Technologia łączy w sobie działanie fal akustycznych i elektrycznych, które działają na konkretny obszar ciała z użyciem specjalnej głowicy. Tego typu zabieg trwa ok. godziny i nie wymaga rekonwalescencji.

Mezoterapia bezigłowa – alternatywa dla klasycznej lipolizy lub liposukcji igłowej. Zabieg odbywa się z użyciem substancji aktywnych z zawartością fosfatydylocholiny (PPC). Rozbija ona komórki tłuszczowe i cholesterol. Pierwszy etap to naświetlenie skóry laserem biostymulacyjnym, a następnie wprowadza się substancje aktywne. Jedna sesja trwa ok.  30-45 minut.

Nieinwazyjne systemy modelujące sylwetkę – np. Exilis Elite – zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń modelujących.  Działają one przez połączenie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Zabieg pozwala modelować sylwetkę, zmniejszyć obwód poszczególnych części ciała, poprawić jędrność.

Aktywność fizyczna, dieta i odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne to gwarancja pięknego ciała i skutecznego zrzucenia zbędnych kilogramów.

Osoby, które chcą wzmocnić efekty swoich codziennych wysiłków, powinny koniecznie skorzystać z oferty dobrych salonów kosmetycznych lub klinik medycyny estetycznej.

Zobacz również ziołowe produkty wspomagające odchudzanie

Exit mobile version