Wczasy na Kaszubach? Poznaj Koszałkowo!

0
1228

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”- można by powiedzieć wszystkim, którzy nie wyobrażają sobie urlopu spędzonego gdzie indziej niż za granicą.  Nie każdy wie, że istnieją w naszym kraju tak malownicze, tętniące życiem zakątki, które przynajmniej raz w życiu trzeba odwiedzić, żeby docenić magię polskich krajobrazów.

Do takich miejsc zdecydowanie zaliczyć można Pojezierze Kaszubskie – otoczone lasami, łąkami i jeziorami- jednocześnie w bliskiej odległości od morza.

Pensjonat na Kaszubach

Osobom szukającym noclegów na Kaszubach, szczególnie polecić można pensjonat Koszałkowo w Wieżycy.

Wczasowicze do wyboru mają pokoje i apartamenty w wolnostojących budynkach. Wszystkie są odpowiednio wyposażone, tak aby zapewnić jak największy komfort i funkcjonalność, jednocześnie będąc miłe dla oka.
Rozmieszczenie budynków gwarantuje spokój oraz prywatność.

noclegi kaszuby

noclegi Kaszuby

W ofercie ośrodka znajdują się:

  • Pokoje Gawra – nowy budynek z 5 pokojami- 4 pokoje dwuosobowe i 1 trzyosobowy. Wszystkie  w pełni wyposażone (TV, radio, WiFi, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, żelazko). W pokojach znajdują się łazienki z kabiną prysznicową.
  • Pokoje Miś – 3 pokoje dwuosobowe w tym 2 z kominkami i 1 pokój trzyosobowy z widokiem na stok. (wyposażenie jak powyżej).
  • Apartamenty Alicja – 2 apartamenty czteroosobowe i  2 ośmioosobowe. Na parterze salon z kominkiem i TV, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze sypialnie z wyjściem na balkon i łazienką z wanną, na poddaszu sypialnia czteroosobowa.
  • Apartamenty Anna – 2 apartamenty sześcioosobowe- na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze dwie sypialnie dwuosobowe, na poddaszu jedna sypialnia dwuosobowa.
  • Apartament Anna 5 – apartament pięcioosobowy. Na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, łazienka i aneks kuchenny, na piętrze sypialnia trzyosobowa,  na poddaszu sypialnia dwuosobowa.
  • Domek dwuosobowy – na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, a na poddaszu dwuosobowa sypialnia.

noclegi kaszuby koszalkowo noclegi kaszuby noclegi kaszuby noclegi na kaszubach pensjonat kaszuby

wczasy Kaszuby

pensjonat kaszuby koszalkowo

Na terenie ośrodka znajduje się restauracja i pizzeria serwujące pyszne jedzenie.

wczasy kaszuby koszalkowo

W okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, m.in.: Dom stojący na dachu w Szymbarku, Ogród Botaniczny Gołubie, Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, czy Wieża widokowa na szczycie Wieżyca.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu, zapewniając, że Koszałkowo to jeden z lepszych pensjonatów na Kaszubach!

Kontakt:

Wieżyca 32 A, 83-315 Szymbark
Noclegi: +48 506 579 222
Restauracja: +48 880 307 607
Pizzeria: +48 604 257 057
Dla szkół i firm: +48 883 184

koszalkowo.pl

Polecamy:

Zoo Kaszuby

 

Zobacz również:

Wypoczynek na Kaszubach – atrakcje

Pensjonat nad jeziorem – Kaszuby

Atrakcje dla dzieci – Kaszuby