METROHOUSE NIERUCHOMOŚCI

0
1085

METROHOUSE

Metrohouse to sprawdzone nieruchomości :
Agencja Metrohouse wprowadziła wysokie standardy przyjmowania nieruchomości do sprzedaży. Każda nieruchomość jest dokładnie opisana, posiada wiele zdjęć obrazujących jej stan techniczny i wygląd, do każdej nieruchomości rysowany jest plan powierzchni z dokładnymi wymiarami. Przyjmując nieruchomość do sprzedaży, gromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty pozwalające ocenić stan prawny. Każda nieruchomość posiada oświadczenie podpisane przez właściciela potwierdzające stan techniczny. Nad poprawnością dokumentów czuwa dział kontrolingu ofert.

Metrohouse to bezpieczne transakcje :
Korzystamy z najlepszych prawników specjalizujących się w dziedzinie nieruchomości. Jeśli w naszej agencji wybierzesz nieruchomość do kupienia to na etapie transakcji zapewniamy pełne doradztwo prawne. Współpracujący z nami profesjonaliści dokonują dokładnego sprawdzenia poprawności dokumentów i stanu prawnego nieruchomości, czuwają nad bezpiecznym przebiegiem transakcji. Metrohouse współpracuje także z wyselekcjonowanymi kancelariami notarialnymi. W kwietniu br. dla wygody Klientów zostało otwarte  Centrum Transakcji Metrohouse położone w Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej 18. Tutaj w jednym miejscu dla naszych Klientów dostępni są wszyscy niezbędni profesjonaliści. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.

Metrohouse to profesjonalni doradcy nieruchomości
Nasi doradcy nieruchomości i brokerzy to młode, dynamiczne osoby otwarte na nowości i pogłębiające swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, zagadnień prawnych oraz jakości obsługi Klienta. Pracownicy Metrohouse uczestniczą w cotygodniowych, obowiązkowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Każdy doradca jest systematycznie sprawdzany i oceniany wewnętrznie oraz przy niezależne instytucje badawcze. Każda transakcja oraz zlecenie jest monitorowane przez licencjonowanych doradców nieruchomości.

Metrohouse pracuje dłużej niż inne agencje
Nasze biura w centrach handlowych czynne są w godzinach od 10.00 do 22.00. Pracujemy w soboty i niedziele oraz w większość dni świątecznych. Jesteśmy w każdej chwili dostępni dla naszych Klientów.

Metrohouse to profesjonalna prezentacja ofert nieruchomości
Nasza strona internetowa www.metrohouse.pl to nowoczesne narzędzie prezentujące w bardzo dogodny sposób nieruchomości. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe opisy nieruchomości,  zdjęcia nieruchomości, dokładne plany powierzchni z wymiarami poszczególnych pomieszczeń i kierunkami świata, lokalizacja nieruchomości na mapie, opis okolicy z możliwością wyświetlenia na mapie pobliskich restauracji, kin, szkół, terenów zieleni, banków, sklepów i wielu innych cennych informacji. Każdą ofertę można wydrukować w postaci broszury. Strona internetowa jest stale aktualizowana. Korzystając z tych parametrów Klienci sami oceniają stan nieruchomości eliminując oferty nie spełniające ich oczekiwań.

Metrohouse to wykorzystanie nowych technologii
Jako jedyna firma na rynku nieruchomości wykorzystujemy do swojego działania zintegrowany system zarządzania obsługą Klientów oraz prezentacji ofert. Nasi doradcy nieruchomości wyposażeni są w laptopy z bezprzewodowym podłączeniem do internetu, systemu CRM i CMS. Oferujemy najbardziej dogodną formę współpracy. Każdy doradca Metrohouse przyjedzie we wskazane przez Klienta miejsce w dogodnym dla niego terminie. Wszystkie niezbędne narzędzia będzie miał ze sobą. Przyjmując nieruchomość do sprzedaży, tuż po spotkaniu z właścicielem, o nowej ofercie dowiedzą się wszyscy doradcy Metrohouse oraz Klienci firmy zainteresowani tego typu ofertą.

Metrohouse to najlepszy dostęp do wyselekcjonowanych Klientów
Co tydzień nasze oddziały odwiedzą tysiące Klientów. Wśród nich znajduje się duża liczba osób poszukujących nowych nieruchomości. Wystarczy zgłosić nieruchomość do Metrohouse, a już następnego dnia będzie ona dostępna dla wszystkich.

Metrohouse to raporty o stanie prowadzenia zlecenia
Każdy Klient sprzedający nieruchomość, otrzymuje co miesiąc raport określający prace jakie zostały wykonane w związku z jego ofertą. Najważniejszym składnikiem raportu jest informacja dotyczącą ilości Klientów odwiedzających ofertę na stronie internetowej, ilości zapytań o ofertę, ilości Klientów zainteresowanych wstępnie ofertą oraz ilości wizyt przeprowadzonych z Klientami w nieruchomości. W raporcie umieszczamy komentarze Klientów ,na  ich bazie sprzedający wraz z doradcą mogą podjąć dalsze działania prowadzące do korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Metrohouse to zero ryzyka: nie ma transakcji – nie ponosisz kosztów
Płacisz wyłącznie w momencie kiedy dochodzi do transakcji. Wszystkie koszty przed transakcją ponosi Agencja Metrohouse. Nie ponosisz żadnego ryzyka związanego ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości. Działania związane ze sprawdzaniem nieruchomości, obsługą prawną transakcji, poszukiwaniem kupujących ponosi Metrohouse.