Gorące serce Ziemi zamknięte w unikatowej biżuterii od Motyli

0
972
Biżuteria artystyczna Motyle

Ogień, energia, żywioł, ruchliwa materia – oto inspiracje dla wyjątkowej kolekcji marki Motyle – „Magma”. Ta seria wyjątkowych bransoletek, naszyjników, pierścionków i kolczyków zdobionych niesamowitymi i oryginalnymi kamieniami to hołd dla mocy Ziemi i biżuteria, która po prostu dodaje energii.

Magma zamknięta w biżuterii

Niezwykle symboliczna jest kolekcja „Magma”, którą w swoim warsztacie jubilerskim stworzyli mistrzowie pracowni Motyle. Inspiracją do stworzenia unikatowej, ręcznie robione biżuterii było jądro Ziemi, ruchliwa materia magmy wypływającej z gorącego jej wnętrza, stworzona forma i podstawa nowego życia.

Biżuteria ręcznie robiona Motyle

Wysoka klasa wykonania i zdobione wykończenie

Technika wykonania elementów biżuterii akurat tej kolekcji wymaga pochylenia się nad wyjątkowym kunsztem twórców unikatowych kolczyków bransoletek, naszyjników czy pierścionków. Oprawy zatopionych kamieni mają przypominać o gorącym sercu Ziemi, o jego naturalnych prawach do ciągłych zmian. Kolekcja biżuterii „Magma” stworzona została przy użyciu techniki zatapiania kamieni w poszczególnych elementach, które następnie – wraz z gorącym srebrem – zostały poddane obróbce w niezwykle wysokiej temperaturze 1100 stopni Celsjusza.

Unikatowe naszyjniki biżuteria artystyczna

Unikatowość znakiem firmowym Motyli

Warto dać oczarować się kolorystyce biżuterii. Kamienie przybliżają naturalne procesy zachodzące na planecie. Charakterystyczne są więc czerwienie, odcienie zieleni i barw niebieskich. Wszystko to nawiązuje właśnie do wulkanicznej lawy, wody i w końcu otaczającej nas zieleni. Nie jest obcy grawerunek, który pojawia się na bransoletkach, pierścionkach czy naszyjnikach, a zarysowane sentencje przypominają o boskim świetle i turbulencyjnej materii. Pełną kolekcję „Magma” prezentują Motyle nie tylko w swojej pracowni w Sopocie, ale także w rozbudowanym i intuicyjnym w obsłudze sklepie internetowym. Unikatowa, ręcznie robiona biżuteria, choćby ta ze wspomnianej kolekcji, może być dobrym pomysłem na prezent, który można zrealizować także w formie bonu podarunkowego.

Unikatowe kolczyki Motyle

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle – kontakt

ADRES

Motyle
Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

KONTAKT

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl