GDAŃSK GDYNIA SOPOT TRÓJMIASTO firmy usługi artukuły informacje opinie

Gorące serce Ziemi zamknięte w unikatowej biżuterii od Motyli

Biżuteria artystyczna Motyle

Ogień, energia, żywioł, ruchliwa materia – oto inspiracje dla wyjątkowej kolekcji marki Motyle – „Magma”. Ta seria wyjątkowych bransoletek, naszyjników, pierścionków i kolczyków zdobionych niesamowitymi i oryginalnymi kamieniami to hołd dla mocy Ziemi i biżuteria, która po prostu dodaje energii.

Magma zamknięta w biżuterii

Niezwykle symboliczna jest kolekcja „Magma”, którą w swoim warsztacie jubilerskim stworzyli mistrzowie pracowni Motyle. Inspiracją do stworzenia unikatowej, ręcznie robione biżuterii było jądro Ziemi, ruchliwa materia magmy wypływającej z gorącego jej wnętrza, stworzona forma i podstawa nowego życia.

Wysoka klasa wykonania i zdobione wykończenie

Technika wykonania elementów biżuterii akurat tej kolekcji wymaga pochylenia się nad wyjątkowym kunsztem twórców unikatowych kolczyków bransoletek, naszyjników czy pierścionków. Oprawy zatopionych kamieni mają przypominać o gorącym sercu Ziemi, o jego naturalnych prawach do ciągłych zmian. Kolekcja biżuterii „Magma” stworzona została przy użyciu techniki zatapiania kamieni w poszczególnych elementach, które następnie – wraz z gorącym srebrem – zostały poddane obróbce w niezwykle wysokiej temperaturze 1100 stopni Celsjusza.

Unikatowość znakiem firmowym Motyli

Warto dać oczarować się kolorystyce biżuterii. Kamienie przybliżają naturalne procesy zachodzące na planecie. Charakterystyczne są więc czerwienie, odcienie zieleni i barw niebieskich. Wszystko to nawiązuje właśnie do wulkanicznej lawy, wody i w końcu otaczającej nas zieleni. Nie jest obcy grawerunek, który pojawia się na bransoletkach, pierścionkach czy naszyjnikach, a zarysowane sentencje przypominają o boskim świetle i turbulencyjnej materii. Pełną kolekcję „Magma” prezentują Motyle nie tylko w swojej pracowni w Sopocie, ale także w rozbudowanym i intuicyjnym w obsłudze sklepie internetowym. Unikatowa, ręcznie robiona biżuteria, choćby ta ze wspomnianej kolekcji, może być dobrym pomysłem na prezent, który można zrealizować także w formie bonu podarunkowego.

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle – kontakt

ADRES

Motyle
Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

KONTAKT

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl

Exit mobile version