Art Deco od pracowni Motyle: kolekcja dla odważnych kobiet

0
1722
Unikatowa Bizuteira recznie robiona Motyle

Każda z pań marzy o unikalnej biżuterii, która podkreśli kobiecość. Art Deco zaprojektowane przez pracownię artystyczną Motyle stawia na połączenie elementów geometrycznych z motywami roślinnymi i kolorowymi kryształami. To nowość na rynku jubilerskim, która sprawi, że nie pozostaniecie niezauważone.

Motyle to artystyczna pracownia jubilerska, która powstała w 2005 roku w Sopocie. Projektantką unikatowej biżuterii jest Daria Jankowiak-Byczkowska zajmująca się pracą od 24 lat. Kolejne kolekcje tworzone są z inspiracji do świata ludzi, zwierząt, roślin oraz mody i architektury. Motyle współpracowały z uznanymi firmami jubilerskimi – YES i Krukiem.

Motyle.net Sopot bizuteria artystyczna

Kolekcja Art Deco to artystyczna biżuteria autorska. Unikalne bransoletki, kolczyki i pierścionki tworzone są z miłości do elementów geometrycznych, motywów roślinnych oraz kolorowych kryształów. Takie połączenie jest absolutną nowością na rynku jubilerskim. Jak zwraca uwagę marka Motyle, Art Deco dedykowane jest odważnym kobietom, które pędzą z duchem czasu, będąc jednocześnie delikatnymi i wrażliwymi istotami.

Unikalna biżuteria artystyczna z kolekcji Art Deco charakteryzuje się prostymi, geometrycznymi kształtami. Pracownia jubilerska Motyle postawiła na kwadraty, trójkąty i koła, które połączono z delikatnym roślinnym ornamentem odciśniętym w najwyższej jakości srebrze. Kolekcja charakteryzuje się niebanalnym designem i zaskakującym, przyciągającym uwagę podejściem. Elementy Art Deco mogą być wykorzystywane na co dzień, jak i w trakcie oficjalnych wydarzeń i uroczystości.

Motyle to coś więcej niż klasyczna artystyczna pracownia jubilerska. Jej twórcy dbają o rynek i świadomość osób, które chcą mieć związek z biżuterią. Z tego powodu organizują warsztaty, na których można poznać cały proces tworzenia artystycznej biżuterii autorskiej. Zwieńczeniem spotkania jest opracowanie własnej kreacji jubilerskiej.

Kolekcja Art Deco Motyle unikatowa bizuteria

Z kolekcji marki Motyle zadowolone są kobiety. To użytkowniczki wystawiają biżuterii najlepszą laurkę. Wszystkie twierdzą, że autorskie pomysły marki to przykład unikalnej biżuterii artystycznej. – Oryginalne wyroby artystyczne dla kobiet szukających nietuzinkowej biżuterii. Każda kobieta znajdzie tu coś na każdy nastrój. Niepozorny sklep, który zaskoczy Cię różnorodnością wzorów – twierdzi jedna z pań. – Fantastyczna, wyjątkowa biżuteria. Wykonana z wielkim kunsztem i pasją – dodaje kolejna.

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle i jej kolekcje to marzenie każdej kobiety. Biżuteria będzie idealnym prezentem dla pań, które cenią sobie niezależność i oryginalność, a jednocześnie nie zapominają o kobiecości. Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie już dziś.

Motyle bizuteria okolicznosciowa

Dane kontaktowe:
+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl