Aktywnie w Sasinie.

0
827

noclegi sasino
Zaledwie 30 kilometrów od Trójmiasta w gminie Choczewo znajduję się malownicza miejscowość Sasino. Jest to kaszubska wieś położona w nadmorskim pasie, 12 km od Łeby otoczona lasami świerkowymi, gwarantująca ciszę i spokój, z dala od zgiełku i hałasu wielkiego miasta. Nie jest to bardzo znana miejscowość turystyczna, więc nawet w sezonie liczyć można na prywatność. Noclegi sasino mogą być fantastycznym miejscem do spędzania każdej wolnej chwili z rodziną i znajomymi. Do największych atrakcji Sasina należy Pałac w Sasinie, niestety nie jest w obecnej chwili dostępny dla zwiedzających, co nie przeszkadza koneserom pięknych widoków na podziwianie jego zewnętrznych atutów. W bliskim pobliżu znajduje się także latarnia morska w Stilo gwarantująca doskonałe widoki na wydmy i Bałtyk. A znanym punktem jest rezerwat Choczewskie Cisy.
noclegi choczewo
Wybierając noclegi sasino warto znaleźć takie miejsca, które pozwolą na stuprocentowe wykorzystanie potencjału okolicy. Takim miejscem mogą być apartamenty choczewo. Są to sześcioosobowe, dwupoziomowe mieszkania w pełni wyposażone i komfortowe, z widokiem z tarasu na latarnię morską. Do dyspozycji gości przygotowano odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki czy grill. Nie zapomniano także o rowerach i kijkach do nordic walkingu, bo terenów do aktywności tu nie brakuje. Znajdują się tu cztery trasy na wycieczki rowerowe i piesze. Zielony szlak prowadzi wokół jeziora Choczewskiego, ukazując elektrownie wiatrowe i baterie słoneczne jako wykorzystanie źródeł energii. Trasa żółta prowadzi ścieżkami przyrodniczo-leśnymi nad morze. Niebieska trasa ukazuje działalność leśników i zwraca uwagę na problem umacniania brzegu morskiego. Zobaczyć można remizę, bór barzynowy, pomniki przyrody czy niemiecki cmentarz. Kolejną trasą na aktywny wypoczynek jest szlak pomarańczowy przebiegający przez miejscowości agroturystyczne, tu oglądać można ruiny młyna wodnego, łąki biebrowskie, wspomniany pałac, latarnię morską i rezerwat przyrody.

choczewo noclegi sasino
Warto wybrać noclegi choczewo, ze względu na różnorodność, którą oferują. Pozwalają na aktywność, ale także na wyciszające spacery po lasach, romantyczne chwile na dzikich plażach, czy szalone zabawy w pobliskich miejscowościach turystycznych.

.

Apartamenty Sasino Kontakt
Sasino, Malinowa 15
84-210 Choczewo
woj.pomorskie

Kom: +48 606 835 807
E-mail: rezerwacja@apartamentysasino.pl