Zagraniczni goście wybierają hotel w Gdańsku na Euro2012.

0
722

Reprezentacja Niemiec na miejsce swojego pobytu na czas Euro2012 wybrała hotel w Gdańsku. Postawili na dobre miejsce lokalizacyjne, a przy okazji doskonałe miejsce do odpoczynku po bataliach, które stoczą na boiskach w trakcie trwania mistrzostw. Ich wybór to pięciogwiazdkowy hotel położony w otoczeniu lasów oliwskich, zaledwie 15 kilometrów od lotniska. Swój wybór argumentują rodzinną atmosferą panującą w hotelu, urokiem okolicy, a także możliwością regenerowania sił w hotelowym Spa w Gdańsku. Miejscem stacjonowania piłkarzy niemieckiej reprezentacji stał się Dwór Oliwski.

Hotel w Gdańsku Dwór Oliwski
Hotel w Gdańsku Dwór Oliwski

Kompleks hotelowy powstał w miejscu podupadającego XVII wiecznego Dworu Schwabego. Do dziś uchowała się tylko piwnica, w której utworzono Winiarnię oferująca ponad 150 gatunków win, a resztę budynku odrestaurowano na potrzeby eleganckiej restauracji pod wodzą szefa kuchni Marcina Kowalskiego, magika kulinarnego. Piłkarze swoje treningi odbywać będą w Dolinie Radości na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Potwierdzono także informacje, że goście hotelu gdańsk korzystać będą z boiska przy ulicy Traugutta – dawnej siedziby Biało-Zielonych.

hotel w gdansku
Hotel w Gdańsku

Dwór Oliwski to pięciogwiazdkowy hotel z 70 klimatyzowanymi pokojami, restauracją, winiarnią, salami konferencyjnymi i Spa. Goście hotelowi do dyspozycji mają basen, saunę i łaźnię. W ofercie znajdą także masaże i zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy. Całość hotelu w Gdańsku zgrabnie otaczają ogrody nadające barokowego klimatu całemu kompleksowi. Dwór Oliwski nie po raz pierwszy jest miejscem pobytu zagranicznych gości,często gości również polskich celebrytów, szukających ciszy i spokoju. Jest doskonałym miejscem, dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić piękno natury, pragną wyciszenia i relaksu. Jest dobrym miejscem na samotne kontemplacje, romantyczne chwile z drugą osobą czy też rodzinne wyjazdy.

hotel i spa gdansk
Hotel i Spa Gdańsk