10 października 2013 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się uroczysta Gala z okazji 10- lecia Magazynu VIP. Najważniejszą częścią wieczoru było przyznanie statuetek VIP 2013 i VIP Biznesu 2013 dla najbardziej zasłużonych osób oraz firm i produktów.

Wśród wyróżnień dla znanych osobistości życia publicznego, aktorów, dziennikarzy i artystów, nagrodzeni byli przedstawiciele biznesu, którzy w swojej działalności na pierwszym miejscu stawiają jakość produktów i usług.

Szczególnie w okresie kryzysu – nie tylko gospodarczego, ale przede wszystkim kryzysu zaufania, chcemy, aby informacja o tych, którzy sprawiają, że nasz kraj jest lepszy, bogatszy, nowocześniejszy, zatoczyła jeszcze szerszy krąg„- podkreślał redaktor naczelny pisma- Mariusz Gryżewski.

Jednym z nagrodzonych w tej kategorii był prezes firmy WELMAX z Poznania – Wojciech Szubert. Mimo, że nie było to dla niego pierwsze wyróżnienie, ponieważ w 2010 roku otrzymał statuetkę Gentelmana i znalazł się wśród 100 najbardziej wpływowych mężczyzn, przyjął kolejną z dużą skromnością, nie zapominając o wszystkich pracownikach firmy:

To na pewno duże wyróżnienie. Jest mi bardzo miło, że pewne działania naszej firmy zostały dostrzeżone. Należy podkreślić, iż sukces ten wynika przede wszystkim z ciężkiej pracy całego zespołu. Chciałbym podziękować moim pracownikom. Oni są kapitałem firmy. Pozwalają się jej rozwijać i jednocześnie motywują mnie do dalszego działania. Myślę, że to jest właśnie jedna z recept na sukces. Należy dbać o dobre relacje w firmie, a efekty przyjdą szybciej niż można by się tego spodziewać„.

wojciech szubert

Wśród laureatów w innych kategoriach znaleźli się również: Jan Englert, Michał Bajor, Robert Korzeniowski, Ewa Braun, Bożena Dykiel, Emilian Kamiński, Waldemar Dąbrowski, Małgorzata Potocka, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Grzegorz Miecugow.

Część artystyczna wieczoru rozpoczęła się występem tanecznym Teatru Sabat. Magiczną atmosferę zapewnił również recital finalisty ostatniej edycji programu „X Factor” Wojciecha Ezzata z gościnnym występem Roberta Chojnackiego. Dużą atrakcją zarówno dla pań i panów był pokaz bielizny Alles oraz loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Dowiedz się więcej o Wojciechu Szubercie:

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert Linkedin

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert Gran Holding

Wojciech Szubert reprezentuje Gran Holding

Gran Holding – czyli jak połączyć wiedzę, doświadczenie i pasję w tworzeniu biznesu?

 

Zobacz również:

Magazyn VIP

Wojciech Szubert Gala z okazji 10-lecia „Magazynu VIP”

Moi pracownicy są kapitałem firmy

100 najbardziej wpływowych mężczyzn 2010

Lista 100 Gentlemanów 2010

Gala VIP- ów w warszawskim Sheratonie.

VIP-y dla VIP-ów

Wojciech Szubert wśród laureatów nagrody VIP 2013.

Święto VIP-ów w Warszawskim Sheratonie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here