Zapizap – najlepsza aplikacja do zarządzania hotelem!

0
1520

Zapizap – Zapisz i Zapomnij to nowoczesny grafik rezerwacji online i jedyny program pozwalający na uporządkowanie wszystkich informacji związanych z prowadzeniem hotelu i pensjonatu.

grafik rezerwacji zapizap

Dzięki przemyślanemu systemowi bez problemu stworzysz czytelny grafik rezerwacji, bazę klientów, podsumowanie miesięcznych wpływów, dokonasz wydruku rezerwacji, będziesz miał możliwość szybkiego zarządzania pokojami.

Korzystanie z programu ułatwi Twoją pracę i sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się konkurencji.

Jest to aplikacja mobilna, z której możesz korzystać w każdym miejscu i czasie, dzięki czemu możesz na bieżąco odpowiadać na pytania klientów!

zapizap.pl grafik rezerwacjigrafik rezerwacji zapizap.pl

Kilka dni temu chcieliśmy zarezerwować z mężem pokój na weekend z okazji rocznicy ślubu. Wysłaliśmy wiadomość z pytaniem o wolne miejsca i z jednego pensjonatu dostaliśmy odpowiedź w ciągu dosłownie minuty! Byliśmy zdziwieni, taką prędkością i pani recepcjonistka pochwaliła się nowym oprogramowaniem. Fajnie by było jakby wszystkie hotele i pensjonaty korzystały z takiego cuda”. Jolanta

Kolejną zaletą jest fakt, że w tej samej chwili korzystać z niej może kilku użytkowników – np. z komputera, telefonu, tableta.

Program jest idealnie dostosowany do Twoich potrzeb – możesz dopasować go ze względu na wielkość hotelu, pensjonatu, kwatery, ilość gości i pokoi i co najważniejsze – nie wymaga instalacji. Ponadto na stronie zapizap.pl można całkiem za darmo wypróbować jego możliwości.

Zapisz i Zapomnij to prosty, czytelny kalendarz elektroniczny, dzięki któremu Twoja praca stanie się zdecydowanie przyjemniejsza, a każda ważna informacja będzie miała swoje miejsce.

Zapizap to zwiększenie Twoich szans wśród konkurencji i gwarancja większych zarobków!

Polecamy

grafik rezerwacji zapizap.pl