Home > CATERING > Odtwórcy Paktofoniki klientami Fit and eat

Odtwórcy Paktofoniki klientami Fit and eat

Październik 4th, 2012 Zostaw komentarz Idź do komentarzy

Na ekranach polskich kin króluje film „Jesteś Bogiem„. Jest to jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Film w reżyserii Leszka Dawida już w pierwszy weekend osiągnął rekordowe 374 tysiące widzów, zajmując trzecie najlepsze otwarcie polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 20 lat. Film powstał na podstawie scenariusza Macieja Pisuka, który ukazał się już w 2008 roku w książce „Paktofonika – przewodnik Krytyki Politycznej”.

Jesteś Bogiem” to porywająca historia o powstawaniu grupy Paktofonika. Obraz koncentruje się na historii Magika, Rahima i Fokusa, którzy za sprawą takich utworów, jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków. Trójka przyjaciół zawiązując „pakt przy dźwiękach głośnika” na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Tytułową rolę Magika zagrał Marcin Kowalczyk. W drugoplanowe role wcielili się Dawid Ogrodnik – Rahim, oraz Tomasz Schuchardt – Fokus.

Przygotowania do filmu rozpoczęły się w lutym 2011 roku, w katowickich Bogucicach i Mikołowie, miejscach, w których żyli i tworzyli muzycy.

catering dietetyczny fitandeat

Tomasz Schuchardt – zdobywca Złotych Lwów za rolę drugoplanową w tegorocznym Festiwalu Filmów w Gdyni kreujący postać filmowego Fokusa, włożył wiele pracy do przygotowania się do tej roli. Początkowo twórcy „Jesteś Bogiem” przymierzali Schuchardta do dwóch ról – Magika i Fokusa, jednak on sam brał pod uwagę wyłącznie jedną ewentualność. – „Jak popatrzyłem w lustro i przeanalizowałem to sobie w głowie, to od razu powiedziałem, ze z tym Magikiem to jakiś wygłup, ale zagrać Fokusa – bardzo chętnie”. Oprócz spotkań z protoplastą Fokusem, Rahimem i rodziną Magika, Tomasz Schuchardt przygotowywał się fizycznie do tej roli pod okiem Joanny i Dariusza Brzezińskich oraz cateringu dietetycznego Fit and eat. Natomiast Dawid Ogrodnik obecnie przygotowuje się pod okiem Dariusz Brzezińskiego i Fit and eat do głównej roli w filmie „Chce się żyć” w reż. Macieja Pieprzycy.

Polecamy Catering dietetyczny warszawa – www.fitandeat.pl

 

Polecamy:

www.tobio.pl

Kategorie:CATERING Tagi:
  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków