Umowa o roboty budowlane – jak zabezpieczyć interesy stron i zminimalizować ryzyko związane z prowadzoną inwestycją

0
679

„Umowa o roboty budowlane – jak zabezpieczyć interesy stron i zminimalizować ryzyko związane z prowadzoną inwestycją” to jeszcze jedno specjalistyczne szkolenie prowadzone przez J.G. Training, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 30-31.01.2014.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż niniejszy program został zarejestrowany przez Ministra Budownictwa, Transportu i Gospodarki Morskiej i umieszczony w wykazie programów kształcenia mających na celu doskonalenie zawodowe.

Szkolenie skierowane jest głównie do wszystkich podmiotów publicznych i prywatnych, realizujących różne inwestycje budowlane oraz zarządców nieruchomości.

Głównym celem szkolenia jest zdobycie i ugruntowanie wiedzy Uczestników z zakresu przepisów mających zastosowanie do umów o roboty budowlane oraz omówienie kontrowersyjnych postanowień takich umów.

Na tym dwudniowym szkoleniu Uczestnicy poznają kontrowersyjne postanowienia umów o roboty budowlane najczęściej pojawiające się w praktyce, a także sformułowania korzystne dla inwestora, wykonawcy, czy podwykonawców wraz ze wskazaniem jakie rodzą one ryzyko dla drugiej strony. Dodatkowo poznają najważniejsze zasady dochodzenia roszczeń z takich umów, w przypadku ich naruszenia przez drugą stronę. Ponadto szkolenie gwarantuje zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy niezbędnej przy przygotowywaniu, negocjowaniu i zawieraniu umów o roboty budowlane.

Odwiedź profil JGT na facebooku i bądź na bieżąco z ofertą szkoleniową.