Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów Extrarent w Gdańsku!

0
883

Budzisz się rano, masz do załatwienia wiele ważnych spraw, spieszysz się z dzieckiem do przedszkola, do pracy, na zakupy, a Twój samochód nagle się zepsuł? Podróż we wszystkie miejsca taksówką jest zbyt droga, a korzystanie z komunikacji miejskiej zajmuje za dużo czasu, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie auta.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Extrarent

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk extrarent

 

Jeśli mieszkasz w Gdańsku dobrym wyborem będzie skorzystanie z wypożyczalni samochodów Extrarent.
Firma ma w swojej ofercie wiele aut osobowych różnej klasy. Wszystkie są w pełni sprawne, dobrze wyposażone i ubezpieczone, tak aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Extrarent – Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Gdańsk wypożyczalnia samochodów extrarent

Nie musisz martwić się odbiorem i odstawieniem auta na miejsce – możesz zamówić je pod dowolny adres, a pracownicy Extrarent dostarczą je tam, a później odprowadzą do siedziby firmy co oszczędzi Twój cenny czas.

Extrarent podstawia samochody na Dworzec Główny, lotnisko oraz w obrębie dzielnic Gdańska, w tym Wrzeszcza, Przymorza, Zaspy, Oliwy, Moreny i innych.

Ceny wynajmu są bardzo konkurencyjne, dlatego korzystanie z ich usług jest bardzo opłacalne, zarówno przy wypożyczeniu auta na kilka godzin jak i kilka dni.

Extrarent to najwyższa jakość usług, bezpieczeństwo i dyspozycyjność 24 godziny na dobę, tak abyś o każdej porze mógł skorzystać z ich fachowego wsparcia.

Zainteresowany szczegółami? Zachęcamy do kontaktu:

i

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – extrarent.pl

ul. Leśna Góra 1, 80-281 Gdańsk

tel. 500 241 222

e-mail: wypozyczalnia@extrarent.pl
i

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lokalizacja