Studia podyplomowe w Trójmieście? Sprawdź ofertę WSAiB w Gdyni

0
1056

Według najnowszych badań, Polacy coraz częściej decydują się na studia podyplomowe. Powody są różne- chęć rozwoju  kariery  i poszerzanie umiejętności, potrzeba zmiany ścieżki zawodowej i „przebranżowienia” lub zwyczajnie rozwijanie zainteresowań.
Uczelnie wychodzą naprzeciw ambicjom i potrzebom absolwentów, poszerzając swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki, jednak wybierając swoją ścieżkę, należy zastanowić się czy po skończeniu nauki odnajdziemy się z nowymi umiejętnościami na rynku pracy.

Jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na Pomorzu, która oferuje szeroki wachlarz perspektywicznych kierunków studiów podyplomowych jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni.

studia zaoczne gdynia

Studia podyplomowe kierunki

 

Studenci mają do wyboru następujące kierunki: Akademia Trenera, Administracja Publiczna, Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych, Coaching Kariery z elementami Doradztwa Zawodowego, Zarządzanie Energią i Gospodarka Odpadami, Lean Management, Life&Business Coaching, Transport Spedycja Logistyka, Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, Marketing i PR w Internecie, Mediacje i Negocjacje Gospodarcze i Pracownicze, Zarządzanie BHP, Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zintegrowanie Zarządzanie w IT, Zarządzanie i Przedsiębiorczość, Prawo dla Nauczycieli, Rachunkowość i Podatki.

studia podyplomowe gdynia

Studia podyplomowe oferta

Oferta studiów podyplomowych na Uczelni im. E. Kwiatkowskiego, skierowana jest do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zdobyć awans, przebranżowić się i być na bieżąco z wiedzą obejmującą zakres danej branży.
System nauczania oparty jest na spotkaniach ze specjalistami różnych grup zawodowych. Eksperci omawiają najistotniejsze zagadnienia związane z codzienną praktyką zawodową, dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem, a także stosują elementy gier symulacyjnych i case studies.

Celem takiego modelu edukacji jest podniesienie do jak najwyższego poziomu umiejętności praktycznych.
Przypieczętowaniem zdobytej wiedzy jest egzamin dyplomowy, który w zależności od kończonego kierunku, polega na opracowaniu, zaplanowaniu strategii lub przeprowadzeniu analizy modelu zaawansowania zdobytej wiedzy w praktyce.
Studia podyplomowe w WSAiB wyróżnia znakomita kadra specjalistów z różnych dziedzin, współpraca z ponad 20 partnerami biznesowymi oraz organizacjami, autorski program, bardzo dużo zajęć praktycznych, wykłady i ćwiczenia w małych grupach oraz elastyczny plan zjazdów.
Jest to idealny wybór dla osób, które chcą być na bieżąco z nowoczesnymi trendami oraz wiedzą w wybranych przez siebie dziedzinach.
WSAiB to prestiż, praktyczne umiejętności i gwarancja sukcesu na rynku pracy.

studia I i II stopnia gdynia

WSAiB
ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia
tel. 58 660 74 00
fax 58 621 12 70
http://www.wsaib.pl
e-mail: info@wsaib.pl