CAPITAL PROPERTY – specjaliści od nieruchomości inwestycyjnych

0
976

Zakup, sprzedaż bądź wynajem nieruchomości komercyjnej, to bardzo ważna decyzja, którą należy dobrze zaplanować. Czasami z braku czasu lub wystarczającej wiedzy, lepiej zdać się w tym temacie na specjalistów, którzy pomogą nam na każdym etapie zawierania umowy.

Capital Property – nieruchomości inwestycyjne Gdańsk

 

capital property nieruchomosci inwestycyjne komercyjne gdańsk

Na rynku trójmiejskim, firmą godną zaufania jest CAPITAL PROPERTY, która działa lokalnie już od ponad 10 lat i świadczyła usługi dla wielu znanych marek takich jak: Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH.

Wieloletnie doświadczenie firmy na rynku nieruchomości komercyjnych pozwala na bezbłędne rozpoznanie aktualnego momentu cyklu, w jakim znajduje się obecnie rynek. Umiejętność ta jest niezbędna, kiedy zależy nam na wybraniu odpowiedniego momentu zakupu bądź sprzedaży nieruchomości.

CAPITAL PROPERTY w ciągu ostatnich 10 lat wypracowało bliskie relacje z wieloma firmami, deweloperami, podmiotami wynajmującymi oraz pośrednikami, co pozwoliło im na monitorowanie sytuacji rynkowej pod względem oczekiwań transakcyjnych.

nieruchomosci inwestycyjne Capital Property gdańsk trójmiasto

Capital Property – nieruchomości komercyjne Gdańsk

 

Wykwalifikowani doradcy zajmują się  wynajmem oraz poszukiwaniem atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych dla inwestorów indywidualnych, a także gruntów inwestycyjnych dla inwestorów insytucjonalnych.

Różnorodność charakterów, zainteresowań oraz  umiejętności pracowników są gwarantem, że praca wykonywana jest z pasją i przyjemnością, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.
Pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby zrozumieć i sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, tak, żeby doprowadzić zakończenia transakcji z możliwie najlepszym dla niego skutkiem.

Wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem lub wynajmem nieruchomości inwestycyjnej lub gruntów inwestycyjnych, zachęcamy do kontaktu.

nieruchomosci komercyjne gdańsk

Capital Property – www.capitalproperty.pl

ul. Al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
tel: 784 516 212
e-mail: biuro@capitalproperty.pl

Zobacz również:

land for sale