Studia Licencjackie w Trójmieście

0
790

Studia licencjat Gdańsk Gdynia

Maturzyści, a więc osoby, które dopiero co weszły w dorosłe życie, stają przed bardzo poważnym wyborem. Są zobligowani do wybrania dalszej kariery – edukacyjnej, bądź też zawodowej. Dziś większość z nich decyduje się na studia wyższe, wierząc, że to zapewni im odpowiednią pracę oraz lepszy status materialny w przyszłości. Czy tak jest rzeczywiście – ciężko nam oceniać. Wiemy jednak, że z całą pewnością warto się przyjrzeć możliwościom, jakie dać mogą studia wyższe i jakie perspektywy zawodowe się z nimi związane. Uczniowie i studenci, którzy zechcą się kształcić na Pomorzu, mogą uczęszczać na studia wyższe na wielu uczelniach – zarówno prywatnych, jak i państwowych, ponieważ poziom szkolnictwa wyższego w tym regionie Polski jest niezwykle wysoki, co pozwala każdemu znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce do nauki oraz rozwijania skrzydeł na wiele sposobów. I to jest właśnie najważniejsza zaleta regionu położonego na północy naszego kraju, z której zdecydowanie warto w praktyce działania skorzystać.

Przede wszystkim, wybierając Pomorze, zyskają ci, którzy zechcą na tutejszych uczelniach robić licencjat, ponieważ wybór kierunków jest wręcz porażający, a możliwości działania po zakończeniu tego stopnia edukacji będą naprawdę spore. Jeśli jednak zechcemy kontynuować licencjat na uczelniach pomorskich w ramach studiów magisterskich uzupełniających, także się z całą pewnością nie zawiedziemy i damy sobie szansę na uzyskanie naprawdę dobrego wykształcenia. To zaś, jest tutaj sprawa najważniejsza, na jaką zdecydowanie warto zwrócić uwagę dokonując wyboru. Ważne jest także to, że niemal każda pomorska uczelnia ma odpowiednie akredytacje, pozwalające potwierdzić świadczenie usług edukacyjnych na naprawdę wysokim poziomie, który zaimponować może każdemu, bez wyjątków. To zaś jest kwestia, o której zapominać z całą pewnością nie możemy, chcąc osiągnąć w tym zakresie zadowalające efekty.

Możliwości, jakie dają pomorskie uczelnie są bardzo duże. Niezależnie bowiem od tego, czy wybierzemy studia zaoczne, czy też studia w trybie dziennym, uzyskamy taki sam szereg kompetencji, które poszerzą naszą wiedzę o świecie i pozwolą poczuć się wyjątkowo pod każdym względem. Stawiając na studia zaoczne, zapewniamy sobie równocześnie możliwość podjęcia pracy zawodowej, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy chcą rozwijać skrzydła i oczekują niezwykle ciekawych rezultatów w swoim życiu. Jeśli więc marzy nam się naprawdę wysoki poziom nauczania, to z całą pewnością warto się wybrać na pomorskie uczelnie na studia. Możemy być pewni, że spełnią nasze oczekiwania w tym zakresie i że damy sobie szansę na pełen sukces w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu umiejętności. I jest to jedna, jak nie najważniejsza kwestia, o której warto pamiętać przy wyborze szkoły wyższej.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu – studia I stopnia kierunki:

Bezpieczeństwo Wewnętrzne specjalności:

– Służby Specjalne i Policyjne
– Detektywistyka i ochrona osób i mienia
– Menedżer bezpieczeństwa

Administracja specjalności:

– Administracja Celna i Skarbowa
– Administracja Regionalna i Europejska

Finanse i Rachunkowość specjalności:

– Finanse i Bankowość
– Rachunkowość

Zarządzanie specjalności:

– Gospodarowanie Nieruchomościami
– Informatyka w Zarządzaniu
– Psychologia w Biznesie
– Zarządzanie Finansami
– Zarządzanie Projektem
– Zarządzanie Przedsiębiorstwem
– Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
– International Management 1st level

Logistyka specjalności:

– Logistyka Międzynarodowa
– Spedycja

Polecamy

Wyższa Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni

ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia
tel. 58 660 74 00
fax 58 621 12 70
www.wsaib.pl
e-mail: info@wsaib.pl