Otwarcie nowego marketu BAT PROFI w Sierakowicach

0
1554
bat sierakowice hurtownie budowlane pomorskie

BAT – najpopularniejszy skład budowlany z prawie 30 letnią tradycją na rynku pomorskim, otwiera w tym miesiącu nowy market w swojej głównej siedzibie w Sierakowicach.

Przy ul. Mirachowskiej powstał BAT PROFI – nowoczesna przestrzeń, w której klienci znajdą wszystko co potrzebne do remontu i budowy. Oprócz najlepszej jakości materiałów budowlanych, nie zabraknie nowoczesnych sprzętów i profesjonalnych urządzeń.

BAT to firma, która od początku swojego istnienia dynamicznie się rozwija. Dowodem na to jest rosnąca liczba klientów oraz liczne certyfikaty – m.in. certyfikat Rzetelna Firma.

Nowa przestrzeń jest kolejnym krokiem wprowadzającym udogodnienia dla klientów oraz pracowników.

Cały obiekt podzielony został na 2 części – sklep o powierzchni aż 950 m2 oraz magazyn o powierzchni 2000 m2.

Zależało nam na stworzeniu przestrzeni dającej możliwość lepszego wyeksponowania naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta – mówi Tomasz Breza, kierownik marketu budowlanego BAT w Sierakowicach.
– Usprawniliśmy sam proces sprzedaży i w tej chwili klient nie będzie już musiał jeździć od magazynu do magazynu, by odebrać towar, lecz otrzyma go w jednym miejscu.
Warto podkreślić, że też jest to swego rodzaju „serce firmy”, centrum logistyczne, z którego towary rozwożone są bezpośrednio do naszych klientów, a także do innych sklepów BAT-u w regionie.

Co znajdą klienci w BAT PROFI? Najwyższej jakości materiały budowlane wiodących producentów, wysokiej klasy elektronarzędzia i inne sprzęty.

Nie zabraknie również elementów stalowych – w sklepie znajdzie się ok. 500 ton rur i stali kształtowej.

Ponadto będzie można zrobić zakupy w dziale „ogród” gdzie znajdą się różne rodzaje ziemi, kory, nawozów, traw, oraz sprzęt taki jak kosiarki, piły, opryskiwacze itp.

BAT PROFI to idealne miejsce dla budowlańców oraz osób, które samodzielnie wykonują prace remontowe, wykończeniowe czy pomagają ekipie w budowie domu.

Poza szerokim asortymentem, na miejscu można liczyć na fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników.

Podczas otwarcia – 10 lipca na klientów czekać będą promocje i rabaty.
Oprócz tego producenci i dostawcy sprzętu oraz materiałów budowlanych będą prezentować swoje produkty oraz nowoczesne rozwiązania. Odbędą się pokazy elektronarzędzi, nowoczesnych kotłów c.o. oraz technologii pozwalających wytwarzać ciepło bez zanieczyszczania środowiska.

Zobacz również: