Usuwanie zmarszczek w Gdańsku – jakie zabiegi są tu najpopularniejsze?

0
1251
babiana kosmetologia gdansk

Gładka skóra i młody promienny wygląd to marzenie wielu z nas. Niestety czas nie stoi w miejscu i z biegiem lat nasz wygląd się zmienia, twarz traci owal, oczy stają się mniej wyraziste przez co sprawiają wrażenie smutnych.Jeśli dodamy do tego stres, złą dietę, palenie papierosów, czy nadmierną ekspozycję na słońce, nasza skóra z pewnością zdradza wiek, a bardzo często dodaje nam lat.

W ostatnim czasie jednak, coraz większą popularnością cieszą się salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej, gdzie pod okiem fachowców możemy odzyskać piękny młody wygląd, dawną pewność siebie i witalność.

Szeroka oferta zabiegów, coraz bardziej przystępne ceny i rosnąca liczba dobrych salonów sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na specjalistyczną pomoc. Profesjonalne zabiegi odmładzające szczególnie popularne i najchętniej wybierane są w dużych miastach. Klienci, którzy chcą usunąć zmarszczki w Gdańsku mają np. do wyboru kilkadziesiąt salonów kosmetycznych i kilka renomowanych klinik.

Usuwanie zmarszczek Gdańsk Babiana

lifting twarzy refirme gdansk babiana

Na jaki zabiegi najchętniej decydują się Gdańszczanie?

Na pierwszym miejscu świadczonych usług znajdują się zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Aplikowane są przy użyciu specjalnej strzykawki i cienkiej igły. To co cenią pacjenci to krótki czas aplikowania, bezbolesność, skuteczność, szybki i długotrwały efekt oraz naturalny wygląd.

usuwanie zmarszczek gdansk babiana

Inną metodą na wygładzanie zmarszczek są peelingi lekarskie, które również dają efekt odmładzający i odświeżający cerę. Coraz częściej stosowany jest zabieg Regeneris z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta.

Podobnie jak w przypadku kwasu hialuronowego, osocze podawane jest cieniutką igłą, a efektem jest zrewitalizowana skóra o świeżym, młodzieńczym kolorycie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla zwolenników naturalnych wypełniaczy, a także tych, którzy są uczuleni na inne preparaty.

Botoks Gdańsk usuwanie zmarszczek Babiana

Jedną z najstarszych metod na usuwanie zmarszczek jest botoks, czyli toksyna botulinowa, także aplikowana w formie zastrzyków. Zamierzony efekt uzyskiwany jest po tygodniu do 2 tygodni od zabiegu i utrzymuje się ok. 6 miesięcy.

Oprócz tego salony kosmetyczne oferują profesjonalne kosmetyki do stosowania w domu, które podtrzymują i wydłużają osiągnięty efekt.

antiaging gdansk odmladzanie babiana

Jeśli dodamy do tego zdrowe nawyki – odpowiednią dietę, wystarczającą ilość snu, stosowanie filtrów i unikanie nadmiernego nasłonecznienia, z pewnością skóra nam się za to odwdzięczy.

Polecamy:

Usuwanie zmarszczek Gdańsk