Odkurzacz Welmax

0
5347
welmax opinie security clean

Sprawdź najnowszy odkurzacz Welmax – Security Clean

Welmax system piorąco-czyszczący Security Clean odkurzacz

Odkurzacz Security Clean to nowatorski produkt, który zrewolucjonizuje sprzątanie w każdym domu i otoczeniu. Security Clean Marki Welmax z niezwykłą łatwością poradzi sobie z czyszczeniem powierzchni o różnych płaszczyznach dzięki modułowemu systemowi zatrzasków oraz dużym wyborem końcówek i szczotek czyszcząco-piorących.

Co wyróżnia Security Clean welmax od innych produktów na rynku?

 • Filtr HEPA
 • System czterostopniowej filtracji
 • Nowoczesne wzornictwo
 • Wielofunkcyjność
 • Prostota obsługi
 • Wysoka jakość materiałów

Szczęśliwi Użytkownicy Security Clean już nie muszą martwić się o sprzątanie takich powierzchni, jak:

 • dywany, chodniki, wycieraczki i wykładziny: wełniane, akrylowe, bawełniane, wiskozowe, propylenowe, heatsetowe, fryzowane i poliamidowe

Welmax Security Clean system piorąco-czyszczący odkurzacz

Security Clean sprząta różne rodzaje dywanów na mokro i na sucho, pozostawiając na czyszczonej powierzchni przyjemny kwiatowy zapach świeżości. Dywany i inne tekstylia po czyszczeniu na mokro schną szybko dzięki dużej mocy ssaka (2400 W) wciągającego cząsteczki wody i wilgoci.

 • podłogi drewniane, laminowane, panele, parkiety, deski, gumoleum, linoleum

Dotychczas na utrzymanie podłogi w czystości należało poświęcić dużo czasu i wysiłku. Teraz, dzięki Security Clean sprzątanie i mycie na mokro podłóg stało się dużo prostsze. Dodatkowo mamy pewność, że czyszczona powierzchnia nie odkształci się ani nie zniszczy, ponieważ woda używana do mycia jest szybko wciągana do osobnego pojemnika Security Clean.

 • pościele wełniane

Producenci pościeli wełnianych zalecają jej pranie raz w roku. Jeszcze nigdy nie było to tak proste jak z Security Clean – w tym celu wystarczy do pojemnika z czystą wodą dolać płyn z lanoliną (1 nakrętka na 1 L wody) i zamontować końcówkę piorącą.

 • tapicerki samochodowe i dywaniki

Security Clean został zaprojektowany również z myślą o kierowcach. Czyszcząc wnętrze samochodu odkurzaczem wodnym oszczędzamy od 150 do 300 zł na myjniach. Należy pamiętać, że wewnątrz samochodu osadzają się zanieczyszczenia z powietrza, jak na przykład pył, dymi i sadza, a także zanieczyszczenia pochodzące od samych użytkowników tj. włosy, włókna ubrań, produkty spożywcze, tłuszcze i sierść zwierząt. Zaniedbanie higieny w samochodzie może być niezwykle uciążliwe dla alergików.

 • powierzchnie z płytek

Zazwyczaj powierzchnie narażone na częste zabrudzenia są ułożone z płytek i chociaż sprzątanie ich wydaje się łatwe, nie każde urządzenia dociera do zanieczyszczeń gnieżdżących się w fugach. Security Clean doskonale radzi sobie z zabrudzeniami tego rodzaju, pozostawiając powierzchnię lśniącą czystością.

 • mokre plamy

Rozlany sok, ketchup, czy mokra podłoga w łazience nie stanowi żadnej przeszkody dla Security Clean. Odkurzacz z niezwykłą łatwością wciąga mokre plamy z różnych powierzchni.

 • meble

Kurz, włosy, sierść ulubionego zwierzaka lub pozostawiony przez niego zapach, a także naskórek i drobnoustroje potrafią popsuć miłą atmosferę domowego ogniska. Dobrze, że jest Security Clean, który sprząta duże i małe zabrudzenia.

 • otoczenie domu, balkony, ganki i tarasy

Będąc właścicielem Security Clean nie musisz martwić się nadmiarem liści, które jesienią spadając z drzew przysłaniają Twój wypielęgnowany trawnik. Z pomocą odkurzacza zbierzesz je w jedno dogodne do uprzątnięcia miejsce.

Poza tym Security Clean odświeża i nawilża powietrze. Po skorzystaniu z płynów dołączonych do zestawu w Twoim domu będzie pachniało świeżością. Zniknie też problem wietrzenia nagrzanego wnętrza mroźnym powietrzem zimą. Security Clean na zasadzie rekuperatora doskonale wymieni powietrze w domu bez potrzeby otwierania okien.

Ponadto warto wspomnieć, że powietrze nawilżone przez Security Clean jest wolne od wszelkiego rodzaju alergenów, drobnoustrojów i pierwotniaków dlatego szczególnie zalecany jest osobom wrażliwym i alergikom.

Sprawdź opinie użytkowników o odkurzaczu Security Clean:

Odkurzacz bardzo dobry, moc, siła ssania super, poziom hałasu akceptowalny. Obsługa podczas odkurzania na poziomie bardzo dobrym – Artur

Odkurzacz rewelacyjny, duża moc ssania, dobre wykonanie całego sprzętu, długi kabel, łatwo sie go przemieszcza odkąd go posiadam kłopot wszechobecnego kurzu sie rozwiązał co było dość istotne ze względu na alergie dziecka. minęło zapchanie nosa i kichanie polecam dla alergików – Krystyna

Działanie odkurzacz super wciąga niczym smok super sterowanie w rączce ,wykonanie na 5+! – Sandra

Co tu mówić, siła i moc, a przy tym nie dokucza hałasem, wyposażenie super, daje rade nawet z włosami i sierścią w dywanie przy ustawieniu na połowę mocy, mamy go ponad rok i jestem bardzo zadowolony – Paweł

Bardzo dobry odkurzacz. Wytrzymały, w miarę cichy, dobrze pracujący. Polecam. – Tadeusz

Firma Welmax jest też na Facebook-u, zobacz ostatnie posty:

Welmax opinie

Welmax opinie