Access Bars – relaks i równowaga. Terapia skuteczna także u dzieci i nastolatków

0
1171
Szkolenia Access Bars (15)

Zachowanie równowagi między zdrowiem psychicznym a fizycznym stało się bardzo ważne dla społeczeństwa XXI wieku. Emocjonalne uspokojenie i odzyskanie radości życia jest o tyle istotne, że stale rośnie liczba zachorowań na depresję czy nerwice. Da się temu zapobiec odpowiednio dbając o stan ducha.

O zdrowiu psychicznym i równowadze wewnętrznej od lat mówi Maja Lesińska, założycielka Natural Flow w Gdańsku. Terapeutka i szamanka, doświadczona w pracy z ludźmi potrafi skutecznie odkrywać blokady emocjonalne, wyczuwać napięcia u pacjentów, a – przy odpowiednio skonstruowanej terapii – przywracać wewnętrzny spokój i radość życia.

Szkolenia Access Bars (5)

Access Bars – najbardziej rekomendowany zabieg

Access Bars odkryty przez Gary’ego Douglasa i dr. Daina Heera, stosowany jest w celu odzyskania równowagi energetycznej i redukcji różnego rodzaju stresu. Jedna sesja zabiegu polega na dotknięciu określonych 32 punktów na głowie odpowiadającym za różne sfery naszego życia, m. in.  pieniądze, kontrolę, radość czy kreatywność. Delikatne dociskanie punktów uwalnia blokady energetyczne, które mogą generować ogromny stres, a co za tym idzie – powodować problemy ze  zdrowiem i ogólnym nastrojem.

Jak długo trwa terapia Access Bars?

Jedna sesja w ramach terapii Access Bars trwa zaledwie kilkadziesiąt minut, można porównać jego czas trwania do sesji masażu relaksacyjnego. Pacjent leży w wygodnej dla siebie pozycji, a terapeuta dotyka delikatnie przez chwilę każdego z 32 punktów na głowie.

Maja Lesińska Natural Flow

Jakie są efekty po Access Bars?

Bardzo szybko całe ciało człowieka odczuwa pozytywne efekty bezpiecznego zabiegu, jakim jest Access Bars. Najszybciej zauważalne z nich to:

 • mniejsze uczucie stresu dzięki likwidacji blokad energetycznych,
 • poprawa jakości snu i lepsze wysypianie się,
 • rozszerzenie samoświadomości i otwarcie na nowe możliwości,
 • odprężenie i lepsze samopoczucie,
 • mniejsze odczucie różnego rodzaju bólu i napięć mięśniowych.

Access Bars dla dzieci i nastolatków

Maja Lesińska z Natural Flow odkryła jak pozytywnie wpływa Access Bars także na dzieci i nastolatków. Ta grupa społeczna według socjologów w ostatnich tylko latach bardzo usilnie odczuwa stres, frustrację, zaburzenia emocjonalne, bezsenność i napięcia. Ocenianie w grupie rówieśniczej, presja dotycząca wyglądu czy negatywny wpływ internetu na życie nieletnich to tylko niektóre z przyczyn pogorszenia jakości życia dzieci i młodzieży.

– Dzieci, które regularnie otrzymują sesje Access Bars są mniej nerwowe, chętniej spędzają czas z rówieśnikami bawiąc się kreatywnie, bez ekranów i monitorów i łatwiej jest im się uczyć. Regularne korzystanie z sesji łagodzi stany lękowe i depresyjne, wycisza napady tików nerwowych i likwiduje ich źródło, eliminuje również nałogi różnego pochodzenia – mówi Maja z Natural Flow.

Kurs Access Bars Gdańsk (7)

Jak przebiega sesja Access Bars u dzieci?

Terapia Access Bars nieco różni się u dzieci i nastolatków od tej stosowanej u dorosłych pacjentów. Jest przede wszystkim krótsza, bo wystarczy już 10-15 minut, by przeprowadzić sesję, która przyniesie pozytywne efekty. Sam proces jest taki sam i polega na dotykaniu 32 najbardziej newralgicznych punktów na głowie pacjenta.

Co ciekawe, Maja Lesińska opracowała także szkolenia dla dorosłych z Access Bars u dzieci. Co to takiego? Każdy rodzic może nie tylko razem ze swoim dzieckiem brać udział w sesji, ale także nauczyć się jak przeprowadzić zabieg u swojej pociechy w zaciszu domowym. To bardzo pożądana umiejętność, bo gwarantuje zbliżenie się rodziców ze swoimi dziećmi oraz daje możliwość terapii w kameralnych, domowych warunkach.

Kurs Access Bars Gdańsk (11)

Jakie są efekty Access Bars u dzieci

Maja Lesińska z Natural Flow wciąż obserwuje kolejne efekty u swoich podopiecznych, zwłaszcza dzieci i nastolatków. Access Bars dla dzieci to młoda dziedzina warta uwagi i analizy. Już dziś widać pierwsze pozytywne zmiany u nieletnich pacjentów, w tym przede wszystkim:

 • łatwość w nawiązywaniu bezpośrednich relacji,
 • poprawę koncentracji i łatwość nauki,
 • wzrost kreatywności,
 • zwiększenie pewności siebie i samodzielności,
 • spadek sytuacji moczenia się (jeśli zachodziło u dziecka),
 • ogólne rozluźnienie, likwidację stresu, polepszenie jakości snu.

Wspólna terapia – wspólne, lepsze życie

Szkolenie z Access Bars dla dzieci w Natural Flow zajmuje zaledwie jeden pełny dzień roboczy (ok. 8 godzin), przy czym po kursie wciąż rodzice – jeśli tego potrzebują – zostają pod opieką terapeutki i mogą liczyć na pełne wsparcie. Wspólne terapie dorosłych i dzieci lub kurs Access Bars, by wykonywać zabiegi w domowym zaciszu gwarantują pozytywne efekty u wszystkich, nie tylko w kwestii samopoczucia pacjentów, ale także zacieśniając więzy rodzinne.

Kurs Access Bars Gdańsk (6)

Maja Lesińska zaprasza do Gdańska wszystkich, którzy szukają równowagi, chcą odzyskać radość życia i energię, a zawiedli się na suplementacji, konwencjonalnej medycynie czy zwykłej psychoterapii. To też alternatywa dla osób, które chcą holistycznie zadbać o ciało i duszę.

Access Bars Natural Flow – kontakt

881-600-151

maja@natural-flow.pl