Zarządzanie projektami to jeden z najbardziej popularnych i przyszłościowych kierunków studiów i coraz bardziej rozpowszechnione podejście w działalności polskich firm. Osoby, które chcą pozyskać umiejętności związane z zarządzaniem organizacjami, wiążą swoją karierę z pracą menadżera to najczęstsze grupy, które decydują się na studia MBA Project Management. Najbardziej obleganą uczelnią jest od lat WSAiB w Gdyni, gdzie ukończenie studiów na tym kierunku jest gwarancją uzyskania najlepszej, fachowej wiedzy.

Studia MBA Project Management Gdynia

studia mba gdynia gdańsk

Celem studiów MBA w Gdyni jest zapoznanie słuchaczy ze standardami zarządzania projektami i przygotowanie ich do zdobycia międzynarodowych certyfikatów, jak również przekazanie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej niezbędnej do zarządzania organizacją lub zespołem oraz w procesie podejmowania decyzji.

WSAiB to jedyna uczelnia w Polsce z programem studiów MBA zorientowanym na zarządzanie projektami. Słuchacze mają możliwość zdobycia aż 11 międzynarodowych certyfikatów, a realizowany program opiera się o standardy wiodących organizacji branżowych takich jak APMG, PMI, czy AXELOS.

studia mba gdańsk

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów – wykładowców, praktyków i trenerów, których wiedza pomoże absolwentom w przyszłej pracy, czyli:

– zarządzaniu organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,

– zarządzaniu Biurem Projektów (PMO),

– tworzeniu dedykowanej metodyki pracy organizacji w oparciu o znane standardy,

– kierowaniu projektami transformacji organizacji,

– doradzaniu w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

studia mba wsaib

Studia MBA w Gdyni

Absolwenci studiów są teoretycznie i praktycznie przygotowani do zarządzania złożonymi projektami realizowanymi zarówno na potrzeby wewnętrzne firm, jak też na zlecenie klientów.

Stają się specjalistami w swojej dziedzinie wykwalifikowanymi menadżerami posiadającymi rozległą wiedzę na temat różnorodnych podejść i standardów zarządzania projektami oraz zarządzania organizacją, pozwalającą na wybór i zarekomendowanie właściwego podejścia zarządczego w organizacji, a także wdrożenie nowych rozwiązań.

studia mba gdynia

Zajęcia trwają 4 semestry i prowadzone są w dwóch językach – polskim oraz angielskim. Studia MBA poza Gdynią zdobywają popularność w Gdańsku i innych większych miastach w Polsce, jednak WSAiB jest najbardziej polecaną uczelnią, ze względu na najwyższy od lat poziom kształcenia. Szczegółowa oferta i zasady naboru znajdują się na stronie internetowej uczelni.

Polecamy:

Studia MBA Gdynia

Zależy Ci na rzetelnym tłumaczeniu ważnych treści? Poznaj ofertę biura tłumaczeń B&S z Trójmiasta!

Biuro tłumaczeń B&S

Tłumaczenia wierzytelne Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Tłumaczenia ustne Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Tłumaczenia techniczne Gdańsk Gdynia

Tłumaczenia medyczne Gdańsk Gdynia

Tłumaczenie dokumentów Gdańsk Gdynia

Tłumaczenie dokumentów samochodowych Gdańsk Gdynia

Tłumaczenie materiałów marketingowych

Tłumacz na ślub Gdańsk Gdynia

Tłumaczenia u notariusza Gdańsk Gdynia

Więcej o Biurze tłumaczeń B&S znajdziesz tutaj:

Potrzebujesz pomocy rzetelnego tłumacza? Zapoznaj się z ofertą Translator.pl!

Potrzebujesz dobrego tłumacza przysięgłego z Trójmiasta? Wybierz biuro tłumaczeń Translator!

Szukasz dobrego tłumacza w Trójmieście? Sprawdź ofertę firmy Translator!

Translator.pl – najlepsze biuro tłumaczeń w Trójmieście

Potrzebujesz tłumacza, który będzie towarzyszył Ci w ważnym spotkaniu czy uroczystości? Skorzystaj z usług Translator.pl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here