GDAŃSK GDYNIA SOPOT TRÓJMIASTO firmy usługi artukuły informacje opinie

Studia MBA Project Management – ucz się od najlepszych

Zarządzanie projektami to jeden z najbardziej popularnych i przyszłościowych kierunków studiów i coraz bardziej rozpowszechnione podejście w działalności polskich firm. Osoby, które chcą pozyskać umiejętności związane z zarządzaniem organizacjami, wiążą swoją karierę z pracą menadżera to najczęstsze grupy, które decydują się na studia MBA Project Management. Najbardziej obleganą uczelnią jest od lat WSAiB w Gdyni, gdzie ukończenie studiów na tym kierunku jest gwarancją uzyskania najlepszej, fachowej wiedzy.

Studia MBA Project Management Gdynia

Celem studiów MBA w Gdyni jest zapoznanie słuchaczy ze standardami zarządzania projektami i przygotowanie ich do zdobycia międzynarodowych certyfikatów, jak również przekazanie specjalistycznej wiedzy menedżerskiej niezbędnej do zarządzania organizacją lub zespołem oraz w procesie podejmowania decyzji.

WSAiB to jedyna uczelnia w Polsce z programem studiów MBA zorientowanym na zarządzanie projektami. Słuchacze mają możliwość zdobycia aż 11 międzynarodowych certyfikatów, a realizowany program opiera się o standardy wiodących organizacji branżowych takich jak APMG, PMI, czy AXELOS.

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych specjalistów – wykładowców, praktyków i trenerów, których wiedza pomoże absolwentom w przyszłej pracy, czyli:

– zarządzaniu organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy,

– zarządzaniu Biurem Projektów (PMO),

– tworzeniu dedykowanej metodyki pracy organizacji w oparciu o znane standardy,

– kierowaniu projektami transformacji organizacji,

– doradzaniu w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.

Studia MBA w Gdyni

Absolwenci studiów są teoretycznie i praktycznie przygotowani do zarządzania złożonymi projektami realizowanymi zarówno na potrzeby wewnętrzne firm, jak też na zlecenie klientów.

Stają się specjalistami w swojej dziedzinie wykwalifikowanymi menadżerami posiadającymi rozległą wiedzę na temat różnorodnych podejść i standardów zarządzania projektami oraz zarządzania organizacją, pozwalającą na wybór i zarekomendowanie właściwego podejścia zarządczego w organizacji, a także wdrożenie nowych rozwiązań.

Zajęcia trwają 4 semestry i prowadzone są w dwóch językach – polskim oraz angielskim. Studia MBA poza Gdynią zdobywają popularność w Gdańsku i innych większych miastach w Polsce, jednak WSAiB jest najbardziej polecaną uczelnią, ze względu na najwyższy od lat poziom kształcenia. Szczegółowa oferta i zasady naboru znajdują się na stronie internetowej uczelni.

Polecamy:

Studia MBA Gdynia

Exit mobile version