Zarządzanie po angielsku – studia przyszłości

0
804

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza na studia na kierunku Zarządzanie z wykładowym językiem angielskim. Studia na specjalności International Management są w takiej samej cenie jak oferta w języku polskim.

International Management to specjalność dedykowana przyszłym menedżerom oraz przedsiębiorcom, planującym działania na rynku międzynarodowym lub w międzynarodowych korporacjach. Absolwenci tej specjalności posiadają umiejętności niezbędne do kierowania przedsiębiorstwem produkcyjnym, usługowym oraz kierowania zasobami ludzkimi. Gruntowna wiedza ekonomiczna na temat funkcjonowania przedsiębiorczości w środowisku wielokulturowym, pozwala na skuteczne prowadzenie działań promocyjnych oraz handlu z partnerami zagranicznymi.

Duża zaletą studiów jest możliwość zdobycia doświadczenia. Dzięki współpracy z czołowymi światowymi firmami mającymi swoje placówki w Trójmieście, nasi studenci mają okazję poznać międzynarodowe standardy zarządzania w biznesie.

Studia na specjalności International Management w całości prowadzone są w języku angielskim. Praktycznemu doskonaleniu umiejętności językowych sprzyja towarzystwo studentów z całego świata.

Więcej o studiach znajduje się na stronie uczelni – www.wsaib.pl

Dodatkowych informacji udziela Biuro Rekrutacji WSAiB:

Gdynia, ul. Kielecka 7
tel. 58 660 74 32
rekrutacja@wsaib.pl