My Fitness Place – nowoczesna siłownia i klub fitness

0
3495
SILOWNIA I KLUB FITNESS MY FITNESS PLACE

Kiedy planujemy rozpocząć zajęcia na siłowni, zależy nam najbardziej aby znaleźć punkt z dobrymi trenerami i instruktorami. Na drugim miejscu często bierzemy pod uwagę dobry sprzęt do ćwiczeń, a na kolejnym – lokalizację, tak żeby placówka była dobrze skomunikowana i znajdowała się niedaleko naszego miejsca zamieszkania.

Jeśli uda się zgrać wszystkie 3 czynniki, nasza satysfakcja z regularnych treningów z pewnością będzie większa.

Miejscem, które może spełnić powyższe oczekiwania jest sieć nowoczesnych siłowni My Fitness Place. Aktualnie mieszkańcy południowej Polski mogą korzystać z wielu klubów fitness rozmieszczonych w kliku miastach: Krakowie, Sosnowcu, Bielsku Białej, Gliwicach, Skawinie, Zabrzu i Opolu, a już wkrótce być może filie My Fitness Place pojawią się w Trójmieście.

SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS MY FITNESS PLACE

MY FITNESS PLACE SIŁOWNIE I KLUBY FITNESS

Osoby korzystające z oferty My Fitness Place, mają do wyboru wiele stref ćwiczeń: basen, maszyny do rozgrzewki obwodowej, cross&fit, core, strefa funkcjonalna, strefa wolnych ciężarów, maszyny izotoniczne, maszyny półwolne, strefa strechingu, strefa fitness oraz cardio. Oprócz tego do dyspozycji klientów jest jacuzzi, sauna, strefa sztuk walki i strefa ELEIKO ze sprzętem olimpijskim.

Kluby fitness pod szyldem My Fitness Place to miejsca idealne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Każdy może znaleźć tu dla siebie skuteczny trening, ćwicząc w przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalistów.

Siłownie MFP posiadają wiele cech, które wyróżniają je na tle konkurencji. Są to m.in.:

– Gwarancja satysfakcji i radości z treningów – stosowane są nowoczesne, unikalna programy ćwiczeń, które oprócz wysokiej skuteczności, zapewniają dobrą zabawę,

– Profesjonalna kadra – doświadczeni trenerzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy. Oprócz odpowiedzialnego podejścia do każdego klienta, dbają o dobrą, bezstresową atmosferę,

– Szeroki wachlarz zajęć – oferta jest naprawdę zróżnicowana, dzięki czemu treningi może rozpocząć każdy bez względu na swój poziom sprawności. Do wyboru są m.in. zajęcia taneczne, siłowe, prozdrowotne.

Ilość placówek My Fitness Place wciąż będzie się powiększać, tworząc mapę profesjonalnych, innowacyjnych siłowni dostępnych dla każdego, jeżeli planujecie wyjazd na południe Polski, zachęcamy do odwiedzenia i sprawdzenia oferty MFP.

Siłownie i Kluby Fitness – My Fitness Place

Siłownia Bielsko-Biała Klub Fitness

Siłownia Gliwice Klub Fitness

Siłownia Opole Klub Fitness

Siłownia Skawina Klub Fitness

Siłownia Sosnowiec Klub Fitness

Siłownia Zabrze Klub Fitness

siłownia Kraków Klub Fitness Dot Office

Siłownia Kraków Klub Fitness Park na Lotnisku

Siłownia Kraków Klub Fitness Na Stoku 53

Siłownia Kraków Klub Fitness Pawia 5

Siłownia Kraków Basen klub fitness Bonarka

Basen Kraków Siłownia i Klub Fitness

Siłownia Kraków Klub Fitness Szlak 67

Siłownia Kraków Klub Fitness Angel City

Siłownia Kraków Klub Fitness Zakopiańska 62

Zobacz również:

trener personalny kraków

basen kraków