Jedno miejsce, wiele możliwości. Laguna Estetica w trosce o wygląd i zdrowie

0
532
Botox Medycyna estetyczna Laguna Estetica
26551452 - young female with clean fresh skin, white background

Zmienia się współczesne podejście do estetyki i wyglądu. Ale to dobra zmiana. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie chcą już tylko dobrze wyglądać, ale też zdrowo się czuć. Zdrowie i wygląd idą ze sobą w parze i duża zasługa w tym świadomych, wykształconych i doświadczonych specjalistów w branży medycy estetycznej i kosmetologii.

Jak zadbać o wygląd i zdrowie jednocześnie?

Rośnie świadomość społeczeństwa odnośnie tego jak mądrze dbać o swój wygląd i leczyć kompleksy. Obsesyjny pęd za trendami i chęć wyglądania jak „milion dolarów” za wszelką cenę to już przeżytek na korzyść zdrowego podejścia do urody. Dziś promowane jest przede wszystkim zdrowie. W dobrych klinikach medycyny estetycznej czy gabinetach kosmetologicznych specjaliści coraz częściej szukają rozwiązań holistycznych. Pacjent lub pacjentka mają czuć się bezpiecznie, zdrowo, mają leczyć dolegliwości, schorzenia czy nawet choroby, które wpływają na wygląd zewnętrzny. Dobry specjalista także przy z pozoru błahym zabiegu kosmetycznym dostrzeże pierwsze oznaki choroby – dlatego warto ufać najlepszym i odwiedzać miejsca, w których chirurdzy, lekarze czy kosmetolodzy patrzą znacznie szerzej.

Laguna Estetica Gdynia

Laguna Estetica – więcej niż medycyna estetyczna

Mówiąc o miejscach, gdzie do pacjenta podchodzi się z pełną świadomością, troską i dbałością o cały organizm, nie sposób nie wspomnieć o Laguna Estetica – klinice medycyny estetycznej w Gdyni, którą tworzy zespół doświadczonych i wykształconych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii, okulistyki i innych.

Laguna Estetica jest „młodszą siostrą” Laguna Medical, bo to właśnie wieloletnia praca zespołu tej drugiej kliniki bazującej głównie na ofercie zdrowotnej sprawiła, że wyodrębniono gałąź medycyny estetycznej do zupełnie nowego miejsca w Gdyni. To miejsce z ogromnym potencjałem i dorobkiem w zakresie troski o zdrowie i wygląd pacjentów. Przez 15 lat zespół z sukcesem powiększył zaplecze medyczne i technologiczne, zyskał grono pacjentów, rozwinął swoje umiejętności w zakresu chirurgii plastycznej, okuloplastyki, dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii żylaków.

Zabiegi na twarz Laguna Estetica Gdynia

Zespół specjalistów tworzą przede wszystkim dr n. med. Karolina Kondej, dr Daria Dobaczewska, dr n. med. Anna Gołębiowska, dr Agnieszka Brzezicka, dr Grzegorz Śmigielski oraz dr Piotr Gołębiowski, których nazwiska są znane i szanowane w szeroko pojętej branży medycyny estetycznej.

Jakie zabiegi wykonywane są w Laguna Estetica?

Co wpisuje się w zakres dbałości o zdrowie i wygląd?  Tak naprawdę wszystko, czego pacjent/ka potrzebuje do dobrego samopoczucia i uczucia satysfakcji z tego co widzi w lustrze. Zespół kliniki Laguna Estetica od lat na trójmiejskim rynku wyróżnia właśnie to, że eksperci potrafią doradzić każdemu klientowi czego potrzebuje, co będzie dla niego dobre i jakie przyniesie efekty. W tym miejscu nie ma przestrzeni na eksperymenty, a jedynie sprawdzone rozwiązania i bezpieczne działanie dla organizmu.

Laguna Estetica to m. in. taki oto zakres usług:

  • Chirurgia plastyczna: chirurgia twarzy, chirurgia piersi, modelowanie sylwetki, chirurgia ginekologiczna, chirurgia mężczyzn
  • Dermatologia i dermatochirurgia: leczenie chorób skóry, atopowe zapalenie skóry, leczenie trądziku, łuszczycy i grzybicy, skleroterapia żylaków, usuwanie przebarwień, peelingi lekarskie

Zabiegi na twarz Laguna Estetica

  • Medycyna estetyczna: modelowanie ust, kwas hialuronowy, lifting twarzy, wygładzanie zmarszczek, usuwanie przebarwień, mezoterapia, peelingi lekarskie, Hydra&Lift Booster, Lanluma
  • Zabiegi bez skalpela: Accent Ultra, odmładzanie skóry, redukcja blizn, termolifting, fotoodmładzanie, poprawa gęstości skóry
  • ZENISE HIFU

Bezpieczeństwo ponad wszystko

W Laguna Estetica w Gdyni bezpieczeństwo jest najważniejszą cechą przyświecającą codziennej pracy całego zespołu. Począwszy od podstawowych zasad higieny przestrzeganych w najwyższym stopniu rygoru sanitarnego, przez nowoczesny i przy tym niezwykle sterylny sprzęt – tak wygląda codzienność w klinice.

Bezpieczeństwo to także podejście do pacjenta. W tym miejscu nikt nie będzie miał wykonanego zabiegu – zarówno bezinwazyjnego czy bardziej zaawansowanego – bez szczegółowego wywiadu lub, jeśli wymaga tego dany zabieg, bez badań lekarskich. W Laguna Estetica ważną rolę gra też opieka przed- i pozabiegowa, słowem – na wszystkich etapach.

Medycyna estetyczna laguna estetica

Porady w Laguna Estetica jak i zabiegi są dedykowane nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci oraz nastolatków coraz częściej borykających się z problemami zdrowotnymi wpływającymi nierzadko na wygląd zewnętrzny. Niech wizja inwazyjnych zabiegów nie zniechęca – eksperci z Laguna Estetica często z sukcesem zwalczają problemy pacjentów dzięki fachowym poradom dotyczącym diety, stosowanych kosmetyków czy stylu życia, które okazują się cennymi i wystarczającymi elementami w leczeniu.