Jak kupować okna PCV – zalety

0
995

wikęd okna pcv plastikowe gdańsk
Budowa domu lub wymiana okien na nowe jest ogromną inwestycją, dlatego też najrozsądniejszą decyzją jest zakupienie produktów najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów, posiadających certyfikaty charakteryzujące trwałość i najlepsze standardy wykonania. Okna łączące styl i elegancję, a także cechujące się podwyższoną izolacją cieplną, ochroną przed hałasem i skuteczną wetylacją znajdują się w ofercie pomorskiej firmy WIKĘD, która stosuje nowe technologie, aby produkty były jak najlepsze i przy tym ekologiczne i energooszczędne. Źle wykonane okna, co jest zwłaszcza zauważalne, przy oknach starego typu powodują duże straty cieplne, okna PVC firmy WIKĘD wykonane są na systemach wielokomorowych profili, termoizolacyjnych szyb i właściwie zamontowanego uszczelnienie. Dzięki głębokości budowlanej równej 70 mm i ilości komór powietrznych wewnątrz kształtowników okiennych, okna PVC firmy WIKĘD z dużą nadwyżką spełniają wymogi stawiane w zakresie energooszczędnosci okiennej.okna pcv energooszczędne

Oprócz wysokiego współczynnika przenikania ciepła Uf, dobre okna powinny tłumić hałasy z zewnątrz. Szyby okienne znajdujące się w ofercie pomorskiego producenta okien i drzwi mają podwyższoną dźwiękoszczelność, na którą firma WIKĘD wydaje gwarancję. Aby unikać tworzeniu się wilgoci, pary wodnej na szybach, a nawet zagrzybienia poieszczeń, okna powinny charakteryzować się skuteczną wentylacją. Okna PVC WIKĘD wyposażone są w system mikrowentylacji, który reguluje się ustawieniem klampki, a cały proces wietrzenia odbywa się łagodnie i stale. Ponadto w ofercie firmy znajdują się dodatkowe nawiewniki np. przepływowe, które kontrolują strumień przepływu powietrza. Dla osób, których często nie ma w domu idealnym rozwiązaniem są nawiewniki higrosterowane, te technologicznie zaawansowane nawiewniki automatycznie reagują na wilgotność w pomieszczeniu otwierając i zamykając przepływ powietrza zgodnie z potrzebą.
Okna PVC WIKĘD to synonim bezpieczeństwa. Powszechnie stosuje się okucia antywłamaniowe, sztywne profile, szyby o podwyzszonej odpornosci. Dodatkowo klampki mogą być wyposażone w specjalny przycisk lub na kluczyk, a także można podłączyć je pod system alarmowy.

Firma WIKĘD to nie tylko producent okien najwyzszej jakości, to także szeroka oferta systemów aluminiowych, drzwi i bram.

Zakład Produkcyjny

Luzino, ul. Wielki Las 19
Tel./fax: 058 678 00 98
Tel. 058 678 01 77
0504 201 021

Sklepy Firmowe

Wejherowo, ul. Judyckiego 5
Tel./fax: 58 677 25 00

Żukowo, ul. Gdyńska 13
Tel./fax: 58 685 92 06

Gdańsk, ul. Słowackiego 50
Tel./fax: 58 718 91 01