Hera Easy Plus – nowoczesny system czyszczący Welmax

0
2419
welmax opinie Hera

Szeroka oferta odkurzaczy w sklepach stacjonarnych i internetowych, sprawia, że czujemy się zagubieni i nie wiemy jakie urządzenie wybrać.

Supermarkety kuszą nas niskimi cenami, ale często okazuje się, że kupowany w takich miejscach sprzęt, szybko się psuje i nie spełnia naszych oczekiwań. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów firma Welmax wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – system czyszczący Hera Easy Plus!

Odkurzacz Hera easy plus Welmax

Dzięki temu nowoczesnemu odkurzaczowi nie musimy zastanawiać się czego potrzebujemy i wybierać między tradycyjnym urządzeniem, myjką ciśnieniową, mopem, czy urządzeniem do mycia okien. Hera Easy Plus łączy te i wiele innych funkcji, sprawiając, że sprzątanie staje się łatwe, przyjemne i zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

welmax hera easy plus odkurzacz

Co możemy zrobić przy pomocy odkurzacza Welmax?

Sprzątnąć i wyczyścić podłogi, obicia mebli, wnętrze samochodu, łazienkę, okna, sprzęt sportowy i ogrodowy, usunąć kamień i inne trudne zabrudzenia, a nawet prasować!

Jak działa system czyszczący Hera?

Sekret tkwi oczywiście w zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki specjalnej pompie ciśnieniowej, usuwanie wszelkich zanieczyszczeń jest w 100% efektywne, silnik z podwójną turbiną gwarantuje niezawodność systemu, a duża pojemność zbiornika aż 6 litrów-zapewnia najlepszą skuteczność sprzątania.

Hera easy plus welmax opinie 2

Dodatkowo największy w swojej kategorii filtr wodny, separator molekularny oraz para o ciśnieniu 6 bar z płynną dostawą, sprawiają, że jakość pracy urządzenia jest bezkonkurencyjna. Niewątpliwym plusem, bardzo zauważalnym w czasie użytkowania jest energooszczędny bojler, dzięki któremu rachunki za energię będą znacznie niższe.

hera easy plus system welmax

Ponadto odkurzacz Hera Easy Plus jest wykonany z bardzo trwałych osłon odpornych na wstrząsy, a chłodzony uchwyt gwarantuje odpowiednią temperaturę w bezpośrednim kontakcie. Zainstalowane w nim kontrolki zapewniają natomiast czytelność realizowanych zadań, a prosta, intuicyjna wręcz tablica rozdzielcza z cyfrowym wyświetlaczem pozwala kontrolować poszczególne funkcje urządzenia.

System czyszczący Hera – Opinie

System czyszczący Hera cieszy się uznaniem i pozytywnymi opiniami użytkowników:

Idealny odkurzacz do dużego domu. Wcześniej potrzebowałam różnych akcesoriów i środków czyszczących, a teraz mam wszystko w jednym urządzeniu. Polecam” Ela.

Hera easy plus Welmax opinie 1

Odkurzacz Welmax poradził sobie z kamieniem i osadem w łazience, który próbowałam usunąć wszystkimi możliwymi sposobami. 100 % skuteczność”. Mirka

„Mam alergię na kurz, różne pyłki i sierść. Hera Easy Plus usuwa wszystko. Pierwszy raz od kilkunastu lat nie miałam żadnych objawów wiosennej alergii”. Beata

„Daje radę w ogrodzie. Bardzo dokładnie wyczyścił kafle i płytki na tarasie. Polecam.” Andrzej z Poznania

Jak widać Hera Easy Plus to idealne urządzenie dla tych, którzy szukają wygodnych rozwiązań w sprzątaniu i cenią swoje zdrowie.

Welmax opinie

Welmax opinie