EDORADCA – Ekoinkubator kapitał dla innowacji

0
884

edoradca fundusze unijne szkolenia

Edoradca to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym w zakresie pozyskiwania wsparcia z funduszy unijnych, zarządzaniu projektami, które uzyskały dofinansowanie oraz w realizacji projektów szkoleniowych. Firma świadczy elastyczne, wysokiej jakości usługi dopasowane do potrzeb klientów. Edoradca zapewnia profesjonalną i stałą opiekę konsultanta obejmującą wszystkie etapy ubiegania się o dofinansowanie. Opieka ta gwarantuje pożądany przez firmę skutek.

„Ekoinkubator – Kapitał dla innowacji z dziedziny energetyki odnawialnej” – to nowy produkt Edoradcy, lidera doradztwa finansowego.

Nowy projekt „Ekoinkubator” polega na testach nowatorskich pomysłów z branży OZE i dokapitalizowaniu innowacyjnych przedsiębiorstw sektora MŚP (elektrociepłownie ze spalania biomasy, elektrownie wodne i wiatrowe oraz biogazownie). Jak wyjaśnia Tomasz Grabowski, prezes zarządu Edoradca, projekt ma być skierowany do osób ze środowiska naukowego, inżynieryjnego z otoczenia badawczo-rozwojowego, prowadzących działalność w kierunku tworzenia innowacyjnych rozwiązań w branży energetyki odnawialnej. Oferta dotyczy szczególnie przedsiębiorców dostarczających na rynek innowacyjne technologie lub urządzenia.

„Ekoinkubator” to wyszukiwanie i selekcja innowacyjnych pomysłów już na etapie preinkubacji. W następnym etapie przedsiębiorstwo może się ubiegać o dodatkowe wsparcie kapitałowe w kwocie do 200 tys. euro.

Specjalizacja Edoradcy to doradztwo finansowe i konsultacje w zakresie funduszy unijnych. Firma w ciągu 10 lat pozyskała dotacje dla ponad 400 projektów, co zostało zauważone przez prestiżowy magazyn Fobres, który w ubiegłym roku uplasował Edoradcę na II miejscu w rankingu firm doradczych.

Więcej informacji :

EDORADCA SP. Z .O.O.
ul. Kubusia Puchatka 5/12
83-110 Tczew

Tel. +48 58 530 02 22
Fax +48 58 530 02 24
biuro@edoradca.pl

POLECANE : Studia zaoczne Gdańsk Gdynia Wsaib.pl