Berezyńska 46 – ekskluzywne apartamenty na Saskiej Kępie gotowe w maju

0
2652
Berezyńska 46 Nowe Apartamenty na Saskiej Kępie Warszawa 9
Berezyńska 46 Nowe Apartamenty na Saskiej Kępie Warszawa 9

Modernistyczne wille z lat 20 i 30 XX wieku, piękne kamienice, zieleń ogrodów i skwerów, urokliwe kawiarenki – wszystko to możemy zobaczyć na Saskiej Kępie w jednym z niewielu zakątków Warszawy, który zachował się niemal całkowicie w  swoim przedwojennym stylu.

Saska Kępa od zawsze przyciągała mieszkańców i gości prestiżem, swoją wyjątkową architekturą i kwitnącymi ogrodami. Jej wizytówka to ulica Francuska z wykwintnymi restauracjami i kawiarniami, które zachęcają do skosztowania rozmaitych smaków świata.

Niewątpliwym atutem jest też Park Skaryszewski – idealne miejsce do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu – np. joggingu czy spacerów. Saska Kępa to dzielnica,  która wciąż cieszy się dużą popularnością wśród osób chcących zamieszkać w stolicy. Jej kameralny klimat przy jednoczesnej bliskości do centrum miasta to jedna z wielu zalet tej lokalizacji.

Osoby szukające nieruchomości w tej części Warszawy muszą być przygotowane na spory wydatek. Ceny mieszkań sięgają nieraz 30 tys. zł za m2, a ofert wcale nie jest dużo. Każda nowa inwestycja na Saskiej Kępie budzi ogromne zainteresowanie potencjalnych nabywców. Obecnie w centrum uwagi jest nowy obiekt – Berezyńska 46.

Nowe apartamenty Saska Kępa Warszawa

Berezyńska 46 Nowe Apartamenty na Saskiej Kępie Warszawa (9)

Budynek znajduje się w starej części dzielnicy, w której dominującą zabudowę stanowią przedwojenne wille. Mimo swojej nowoczesności, idealnie komponuje się z tutejszą architekturą i podkreśla prestiżowy charakter lokalizacji.

Biała elewacja, duże okna z ażurowymi, drewnianymi żaluzjami nadają konstrukcji lekkości i eleganckiego stylu. Trzy nadziemne kondygnacje mieszczą 7 niesamowitych apartamentów  o powierzchni od 57 do 120 m2 i 3 m wysokości.

apartamenty saska kępa warszawa BEREZYNSKA46 (4)

Inwestycja jest doprawdy luksusowa. Do wykończenia wnętrz wykorzystano najlepszej jakości materiały sprowadzane z różnych zakątków świata.

Są to m.in.:

  • najwyższej jakości aluminiowe okna,
  • drewniane żaluzje zewnętrzne,
  • tarasy z modrzewiu syberyjskiego,
  • parkiety z egzotycznego drewna iroko,
  • stylowe oświetlenie i ozdobne tynki.

Wizytówką budynku jest hol – ozdobiony przez znanego na Saskiej Kepie artystę – Marcina Bogusławskiego. Przestrzeń wspólną  wypełnia piękny fresk, dedykowany specjalnie Berezyńskiej 46. W zestawieniu z oryginalną architekturą  pracowni Atelier 3 Girtler & Girtler obiekt nabiera wyjątkowego charakteru, stając się nową ikoną dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na udogodnienia w postaci cichobieżnej, częściowo przeszklonej windy, ułatwiającej komunikację między wszystkimi kondygnacjami. W podziemnej hali znajduje się 12 dużych miejsc parkingowych – co jest bardzo ważnym atutem, ponieważ Saska Kępa, ze względu na czas powstawania swojej zabudowy, nie posiada zbyt wielu miejsc postojowych.

Przykładowy apartament na parterze ma powierzchnię 120 m2 i  dostęp do skierowanego na południe, osłoniętego pięknym, rozłożystym drzewem tarasu o powierzchni 44 m2 oraz prywatnego ogrodu o powierzchni ponad 190 m2.

apartamenty saska kępa warszawa BEREZYNSKA46 (1) nowe apartamenty warszawa saska kępa ogród

Jego wnętrze  to przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią o łącznej powierzchni 50 m2, 3 sypialnie – w tym jedna typu master z własną łazienką i garderobą. Oprócz tego znajduje się tu dodatkowa łazienka, przestronny hol oraz pomieszczenie serwisowe, co zapewni lokatorom komfort mieszkania.

Inny apartament o tej samej powierzchni zlokalizowany jest na 2 piętrze budynku.  Do dyspozycji mamy tu salon połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 42 m2. Tak jak w poprzednim lokalu  są tu 3 sypialnie, dodatkowa łazienka i WC oraz pomieszczenie serwisowe.

Przyszli właściciele będą mogli korzystać także z dwóch tarasów: pierwszego o powierzchni 35 m2 z południowej strony oraz drugiego, niezwykłego, bo znajdującego się na dachu budynku (tzw. roof deck) o powierzchni 75 m2 plus 16 m2 dachu zielonego z roślinnością i widokiem na Saską Kępę oraz Park Skaryszewski. Dostęp do roof decku umożliwiają schody oraz przeszklona winda.

Tarasy, tak samo jak ogrody na parterze, podzielone są na część zieloną z roślinami oraz część użytkową wykonaną z najwyższej jakości drewna modrzewiowego. Berezyńska 46 to niebywała okazja do nabycia pięknego apartamentu na Saskiej Kępie.

APRTAMENTY SASKA KEPA WARSZAWA BEREZYNSKA46 (2) apartamenty saska kępa warszawa BEREZYNSKA46 (6)

Inwestor – Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp.k., spółka z grupy LHI, znany w Warszawie m.in. z realizacji Nowego Domu Jabłkowskich oraz budynku Chmielna 25, idealnie wkomponował budynek w historyczny kontekst tej  wyjątkowej dzielnicy.

Apartamenty na saskiej kępie na sprzedaż

Nowy obiekt to świetny przykład na to, że Saska Kępa jest miejscem żywym, zmieniającym się, ale jednocześnie podtrzymującym tradycję prestiżowej lokalizacji.

Apartamenty na sprzedaż saska kępa Warszawa

Dane kontaktowe:

INWESTOR
Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp. k
ul. Chmielna 25, 00-021 Warszawa
tel.: +48 22 505 99 39
e-mail: sprzedaz@tacit.com.pl
www: berezynska46.pl

ARCHITEKT
Atelier 3 Girtler & Girtler
Biuro Architektoniczne s.c.

WYKONAWCA
Lindner Polska sp. z o.o.

 

Zobacz również
https://augusta.pl/