Sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Trójmieście

0
786
transport vip uslugi concierge wynajem busow autokarow przewoz osob gdansk gdynia sopot trojmiasto autocomfort 3
transport vip uslugi concierge wynajem busow autokarow przewoz osob gdansk gdynia sopot trojmiasto autocomfort 3

W codziennym życiu zdarzają się różne sytuacje kiedy potrzebujesz samochodu, a twój właśnie odmówił posłuszeństwa. Podróż komunikacją miejską często trwa za długo, taksówki są za drogie, a znajomi zajęci. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wypożyczenie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Na terenie Trójmiasta najlepszą wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych jest firma SMOK.
Możesz wynająć tutaj auta różnej klasy. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie- OC, AC, NW.  Wyposażone są  w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Gdynia Sopot

Wypożyczalnia Samochodów SMOK działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.
Na życzenie klienta, pracownicy dostarczają samochody pod wskazany adres i odbierają je w wyznaczonym miejscu. Nie musisz odwozić ich do bazy dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.

Wypożyczalnia samochodów całodobowo lotnisko

Auta dostarczane są też całodobowo na lotnisko w Gdańsku. Dla osób, które mają zamiar poruszać się po Trójmieście i okolicach, istnieje możliwość wypożyczenia samochodu  bezpośrednio z portu lotniczego. Jest to bardzo wygodna opcja podróżowania, dzięki której można uniknąć wysokich kosztów opłat za taksówki.

Wypożyczalnia samochodów osobowych Gdańsk oferta

Bez względu na to czy spieszysz się na spotkanie biznesowe, do lekarza, czy na randkę, albo spędzasz w Trójmieście urlop i masz zamiar zwiedzić najciekawsze miejsca –  wypożyczalnia samochodów SMOK jest najlepszym  rozwiązaniem.

Jeśli zostałeś bez auta, a pilnie potrzebujesz wygodnego transportu, skontaktuj się z pracownikami wypożyczalni i przekonaj się jak tanio i komfortowo można podróżować po Trójmieście!

Polecamy:

Przewóz osób Gdynia

Przewozy biznesowe