W codziennym życiu zdarzają się różne sytuacje kiedy potrzebujesz samochodu, a twój właśnie odmówił posłuszeństwa. Podróż komunikacją miejską często trwa za długo, taksówki są za drogie, a znajomi zajęci. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wypożyczenie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych SMOK

 

wynajem aut osobowych i dostawczych

Na terenie Trójmiasta najlepszą wypożyczalnią samochodów osobowych i dostawczych jest firma SMOK.
Możesz wynająć tutaj auta różnej klasy. Wszystkie posiadają pełne ubezpieczenie- OC, AC, NW.  Wyposażone są  w radio, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy i klimatyzację.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Gdynia Sopot

 

wypozyczalnia samochodow gdansk
Wypożyczalnia Samochodów SMOK działa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.
Na życzenie klienta, pracownicy dostarczają samochody pod wskazany adres i odbierają je w wyznaczonym miejscu. Nie musisz odwozić ich do bazy dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.

Wypożyczalnia samochodów całodobowo lotnisko

 

wynajem aut gdansk

Auta dostarczane są też całodobowo na lotnisko w Gdańsku. Dla osób, które mają zamiar poruszać się po Trójmieście i okolicach, istnieje możliwość wypożyczenia samochodu  bezpośrednio z portu lotniczego. Jest to bardzo wygodna opcja podróżowania, dzięki której można uniknąć wysokich kosztów opłat za taksówki.

Wypożyczalnia samochodów osobowych Gdańsk oferta

wypozyczalnia samochodow gdansk wynajem aut gdansk wynajem aut gdansk

Bez względu na to czy spieszysz się na spotkanie biznesowe, do lekarza, czy na randkę, albo spędzasz w Trójmieście urlop i masz zamiar zwiedzić najciekawsze miejsca –  wypożyczalnia samochodów SMOK jest najlepszym  rozwiązaniem.

Jeśli zostałeś bez auta, a pilnie potrzebujesz wygodnego transportu, skontaktuj się z pracownikami wypożyczalni i przekonaj się jak tanio i komfortowo można podróżować po Trójmieście!

Polecamy:

wypożyczalnia samochodów – http://extrarent.pl/

Tel.: 601 060 299, 58 550 73 04
E-mail: msmok@poczta.onet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here