Szukasz niepowtarzalnych ubrań dla swojego dziecka? Odwiedź butik Marajo w Gdańsku!

0
1098

Świeżo upieczeni rodzice, a zwłaszcza mamy, chcą aby ich dzieci wyglądały niepowtarzalnie i czuły się komfortowo, dlatego często wyszukują oryginalne ubrania i sklepy oferujące inne niż wszędzie kolekcje.

Właśnie z myślą o nietuzinkowych rodzicach i ich pociechach powstał butik Marajo w Gdańsku, w którym kupić można ubrania dziecięce wiodących marek: Mayoral i Broel.

 Marajo butik Mayoral Gdańsk – ubranka dla dzieci

oferta marajo gdańsk alfa centrum butik broel mayoral (2)

Odzież Mayoral to hiszpańska marka z 80 letnią tradycją! Ubrania tej firmy to gwarancja najwyższej jakości tkanin oraz wykonania, a także niepowtarzalnego wzornictwa, kolorów i krojów.

Broel ubranka dla dzieci oferta MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Znaleźć tu można ubranka dla niemowlaków, a także starszych dziewczynek i chłopców – również w wieku szkolnym. Szeroki asortyment sklepu oferuje śpioszki, spodenki, sukienki, spódniczki, kurtki, bluzy, swetry i wszystkie inne, niezbędne elementy dziecięcej garderoby.

Marajo butik Broel – ubrania dziecięce oferta

MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM Broel ubranka dla dzieci oferta

Butik Marajo to również niepowtarzalne czapki Broel – jak mówi sam producent- „Każda czapka to niepowtarzalna historia: od pierwszej kreski na kartce po końcowy efekt na głowie malucha. Inspirują nas światowe trendy mody dziecięcej i nieograniczona wyobraźnia projektantów”.

MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM Broel oferta ubrania dziecięce

Efektem są piękne nakrycia głowy chroniące przed słońcem i chłodem, upiększające, poprawiające humor i sprawiające, że maluchy wyglądają absolutnie wyjątkowo!

Mayoral Broel Gdańsk – ubranka dla dzieci

oferta Broel ubranka dla dzieci MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Poza istotnym aspektem estetycznym, ubrania Mayoral i czapki Broel to gwarancja bezpiecznych, przyjemnych w dotyku i zdrowych materiałów, co jest niezwykle istotne patrząc na delikatną skórę dzieci.

Broel ubrania dziecięce oferta MARAJO BUTIK MAYORAL GDAŃSK ALFA CENTRUM

Butik Marajo to niezwykłe miejsce, w którym rodzice i ich dzieci mogą pozwolić sobie na odrobinę luksusu i oryginalności.

Każdy kto chce wzbogacić garderobę swojej pociechy o niebanalną i najlepszą jakościowo odzież, powinien odwiedzić sklep.
Gwarantujemy, że nie ma takiego drugiego w Trójmieście!

 

Polecamy: 

bobom.pl