Dwór Oliwski City Hotel&SPA

0
787

konferencje gdańskKONFERENCJE GDAŃSK

Dwór Oliwski położony jest w Parku Oliwskim w Gdańsku Oliwie. Jest to luksusowy hotel pięciogwiazdkowy.

W dworze Oliwskim możemy skorzystać z luksusowego SPA, skosztować win z XVII-wiecznej piwnicy. W dodatku znajduje się tam bardzo dobrze wyposażone centrum konferencyjne oraz elegancka restauracja. Hotel otoczony jest pięknym ogrodem, gdzie latem można zjeść posiłek lub odpocząć słuchając szumu strumyka. Do dyspozycji gości jest 70 klimatyzowanych pokoi oraz miejsca parkingowe na strzeżonym parkingu.

SPA to jeden z wielu atutów hotelu. Znajdują się w nim: basen, sauna fińska, łaźnia parowa, sanarium i duże jacuzzi. Jest jeszcze sztuczna plaża, gabinet kosmetyczny i studio cardio. To kameralne SPA jest zaprojektowane z myślą o bardzo wymagających.

Dwór Oliwski może zaoferować dwie wielkie sale konferencyjne. Obie są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, klimatyzację. Istnieje możliwość zamówienia całkowitej organizacji spotkania jak i profesjonalną obsługę. Pierwsza sala do dyspozycji to sala biała o powierzchni 110m2 oraz druga, sala grafitowa o pow. 145m2. Obie można podzielić i jednocześnie mogą odbywać się 4 różne spotkania.

Restauracja Dwór Oliwski to połączenie smaków i aromatów kuchni międzynarodowej z kuchnią polską. Menu jest bardzo różnorodne, dlatego szef kuchni zachwyci każdego. Latem można zjeść obiad w ogrodzie, na tarasie. Godziny otwarcia restauracji to od 13:00 do 22:00

Przyjazd do Dworu Oliwskiego łączy się z niezapomnianymi wrażeniami, odpoczynkiem na SPA i dla chętnych długimi spacerami. Na pewno w naszej pamięci zostanie wiele rzeczy, chociażby to jak wszystko tam dopracowane jest do pełnej perfekcji.

konferencje gdańskspa sopot