sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 11

Dobrze dobrane sznurówki to ozdoba buta oraz gwarancja naszej wygody. Ma to szczególne znaczenie kiedy kupujemy obuwie sportowe. Buty, w których będziemy biegać, chodzić na siłownię, fitness itp. muszą zapewnić wyjątkowy komfort użytkowania i bezpieczeństwo – nie możemy ryzykować, że będą się często rozwiązywały i narażały nas na potknięcie czy upadek.

sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 5

Zapewne wielu z was często przerywa trening z powodu rozwiązanych butów. Niektórych denerwuje łaskotanie sznurowadeł podczas biegu, innym przeszkadza sam wygląd odstających sznurówek.

Sznurowadła do butów sportowych


Zdarza się też, że zbyt mocno zawiązany but staje się przyczyną poważnych otarć i kontuzji. Osoby, które borykają się z takimi problemami powinny wypróbować specjalne sznurowadła do butów sportowych.

sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 4

Jest to prawdziwa rewolucja w „wiązaniu” obuwia – wystarczy je raz założyć i nie wymagają ponownego wiązania czy poprawiania. Ten sprytny system – uniwersalna, opatentowana konstrukcja z jednym paskiem na parę oczek, kurczy się i rozszerza pod wpływem ruchu. Maksymalna elastyczność i indywidualne dopasowanie to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.

Sznurowadła dla biegaczy


Sznurowadła dla biegaczy oprócz ich niewątpliwej funkcjonalności, wyglądają bardzo estetycznie i nadają obuwiu oryginalny design. Jeśli chodzi o ich walory użytkowe, to świetnie sprawdzą się także jako sznurowadła fitness.

Podczas ćwiczeń – nawet tych bardzo intensywnych – w ogóle nie czuć ich obecności co jest dużym atutem. Sznurówki sportowe są bardzo elastyczne i pracują razem ze stopą. Po treningu nie czuć bólu na grzbiecie stopy jak to się niestety zdarza w przypadku tradycyjnych sznurowadeł.

Sznurówki sportowe


Mimo elastyczności i swobody ruchów, buty ze sznurowadłami sportowymi idealnie przylegają do stopy – nie są za luźne, nie spadają. Osoby lubiące eksperymentować  z wyglądem, będą tu miały pole do popisu. Sznurowadła dla biegaczy można kupić w wielu wariantach kolorystycznych. Są nawet modele z kryształkami Swarovskiego – z czego ucieszą się pewnie panie.

sznurowadla sportowe dla biegaczy fitness sznurowki silkinowe elastyczne hickiess 12

Sznurówki silikonowe pasują do wielu rodzajów obuwia – nie tylko sportowego, ale również codziennego czy klasycznego. Osoby ceniące wygodę i lubiące oryginalny design, koniecznie powinny je wypróbować.

4 KOMENTARZE

  1. Super sprawa te sznurówki Hickies! Do biegania jak znalazł. Można spokojnie robić trening, nic nie uciska, nie rozwiązuje się i spoko wygląda.

  2. Mam 2 pary takich sznurowadeł silikonowych i bardzo sobie chwalę. But dobrze przylega do stopy, sznurówki nie odpinają się, nie uciskają. Bardzo wygodne rozwiązanie.

  3. Fajnie to ktoś wymyślił. Naprawdę wygodny patent zwłaszcza dla osób , które biegają. I ciekawie wyglądają buty z takimi silikonowymi sznurowadłami. Jak ktoś zwraca uwagę na design to też powinien być zadowolony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here