Rozwiązujące się co chwilę sznurówki to dość irytujący problem, szczególnie jeśli biegamy, ćwiczymy lub po prostu dużo chodzimy.

Jest to także kłopotliwe a nawet niebezpieczne dla dzieci, które potykając się o luźne sznurowadła mogą zrobić sobie krzywdę. Na szczęście istnieje świetna alternatywa dla aktywnych osób – są to innowacyjne „sznurówki” firmy Hickies.

Sznurówki Hickies sznurowadła

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)

Hickies to amerykańska marka popularna  w wielu zakątkach świata – m.in. w USA, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Hong Kongu czy Australii. Powstała  ona z myślą o osobach uprawiających sporty, a także dzieciach, tak aby zapewnić im maksimum wygody.

Sznurowadła Hickies 2.0

Hickies 2.0 sznurowadła sznurówki4

Ich największa zaleta wynika z faktu, że po założeniu i zapięciu, nie ma potrzeby ich ponownego wiązania i poprawiania. Ponadto elastyczne sznurowadła pasują do wszystkich rozmiarów obuwia i można je zapinać na wiele sposobów, są trwałe, dostosowują się do ruchów stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia, łatwo je zdejmować i zakładać.

Sznurowadła Hickies Mettalics

Hickies metallics sznurowadła sznurówki2

Silikonowe „sznurówki” Hickies produkowane są w wersjach dla dorosłych oraz dzieci.

Te pierwsze to:

  • Hickies 2.0 –  „sznurówki” gwarantujące komfort i łatwość użytkowania,
  • Hickies Metallics„sznurowadła” ze złotymi i srebrnymi końcówkami,
  • Hickies z kryształami od Swarovskiego – wersja luksusowa dla najbardziej wymagających.

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)

Dla maluchów mamy wersję Hickies Kids w wielu wariantach kolorystycznych – system sznurowania jest tu bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego, a zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że  zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni.

Sznurowadła Hickies Kids dla dzieci

Hickies 2.0 sznurowadła sznurówki

Produkty Hickies dzięki specjalnemu materiałowi, sposobom zapinania i wygodzie użytkowania często określane są sznurówkami sportowymi bądź sznurówkami do biegania. Ich zastosowanie jest jednak szersze. Nadają się one także do zwyczajnych spacerów, zabawy z dziećmi i wykonywania innych codziennych czynności.

sznurówki hickies sznurowadła dla dorosłych i dzieci sport fitness (7)

Osoby zainteresowane tym innowacyjnym rozwiązaniem, mogą zapoznać się ze szczegółową ofertą na stronie:

lifewithoutlaces.pl

8 KOMENTARZE

  1. Co za świetny pomysł! Nie dawno miałem całkowitą wymianę stawu biodrowego i wspaniale jest mieć swobodę zakładania moich ulubionych butów.

  2. Łatwe zakładanie butów i łatwe wyjmowanie. Kupiłem je dla butów mojego syna, ponieważ on po prostu nie jest zainteresowany nauką wiązania swoich butów.

  3. Bardzo ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów, buty są świetnie dopasowane do biegania i ćwiczeń fitness.

  4. Pasują do moich codziennych butów gimnastycznych, butów turystycznych i butów sklepowych, bardzo wygodne.

  5. Świetne rozwiązanie w sporcie, bieganie w butach z tymi sznurówkami to czysta przyjemność

  6. Odkryłem je przypadkiem i postanowiłem spróbować, nawet nie zdawałem sobie sprawy jak uciążliwe w rzeczywistości było ciągłe poprawianie i wiązanie typowych sznurówek. Hickies są świetne.

  7. Nienawidzę wiązać sznurówek, więc pomyślałem, że spróbuję czegoś nowego. Zajęło mi to kilka prób, ale kiedy trafiłem w końcu na te sznurówki nie wyobrazam sobie powrotu do zwykłych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here