GDAŃSK GDYNIA SOPOT TRÓJMIASTO firmy usługi artukuły informacje opinie

Profesjonalny robot do mycia okien od Welmax

aquamenti robot do mycia szyb automat welmax 2

aquamenti robot do mycia szyb automat welmax 2

Nie znosisz mycia szyb? Masz dość zacieków i smug  oraz czasochłonnego polerowania? Jeśli chcesz szybko i dokładnie umyć okna, lustra i inne szklane powierzchnie, koniecznie powinieneś wypróbować automatycznego urządzenia do mycia okien od Welmax!

Aquamenti robot do mycia okien Welmax

Ten nowoczesny robot to świetna alternatywa dla ręcznego pucowania okien.  Automat Welmax dzięki wykorzystaniu specjalnych silników, przykleja się do szyb na powierzchniach poziomych, pionowych, a nawet sufitach.

Dzięki specjalnym systemom urządzenie rozpoznaje rodzaj – wielkość i grubość czyszczonej  powierzchni tak aby nie dopuścić do jej zarysowania. Oprócz tego  wbudowany system zasilania, eliminuje ryzyko upadku myjki, nawet kiedy utraci ona zewnętrzne zasilanie.

Robot do mycia szyb – Aquamenti Welmax

Zaletą automatu do mycia okien Welmax jest także pilot, pozwalający na dokładną kontrolę działania oraz możliwość sterowania za pomocą smartfona i specjalnej aplikacji.

Najważniejsze cechy urządzenia to:

Dane techniczne:

W zestawie znajdują się:

Robot do mycia luster – Aquamenti Welmax

Automatyczne urządzenie do mycia okien Welmax to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie wyczyścić szklane powierzchnie. Myjka sprawdzi się również w firmach sprzątających, gdzie trzeba dokładnie i w krótkim czasie umyć wiele okien.

Zaawansowane technologie i wygoda użytkowania, sprawią, że każdy kto wypróbuje automat, nie będzie chciał się z nim rozstać.

Welmax opinie

Exit mobile version