czapki ze sluchawkami bluetooth 13
czapki ze sluchawkami bluetooth 13

Mówi się, że najważniejszy ekwipunek biegacza to dobre buty i …czapka. Efektem biegania z gołą głową, szczególnie w chłodne dni, mogą być nie tylko zmarznięte uszy, ale również chore zatoki, a to już poważniejszy problem. W naszym klimacie, czapka przyda się nie tylko zimą, ale również jesienią i wczesną wiosną, kiedy rano zdarzają się jeszcze przymrozki.

czapki ze sluchawkami bluetooth 34

Oczywiście czapka czapce nierówna, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości produkt z odpowiednich materiałów – takich, żeby głowa się nie spociła, a czapka nie spadała nam np. na oczy.

Czapki ze słuchawkami bluetooth


Czapka do biegania powinna być dobrze dopasowana i oddychająca, czyli odprowadzająca nadmiar ciepła i potu. Prawdziwym hitem dla biegaczy są w ostatnim czasie czapki ze słuchawkami bluetooth.

czapki ze sluchawkami bluetooth 25

Nowoczesny design idzie tutaj w parze z funkcjonalnością. Nie dość, że mamy osłonięta głowę, to jeszcze możemy słuchać muzyki lub prowadzić wygodnie rozmowy telefoniczne podczas treningu.

Czapki ze słuchawkami


Jest to bardzo wygodne szczególnie zimą, ponieważ, żeby odebrać połączenie, nie musimy angażować rąk i trzymać telefonu. Co bardzo ważne – czapki ze słuchawkami wyróżniają się naprawdę dobra jakością zarówno jeśli chodzi o materiały, wykonanie, jak i jakość dźwięku.

czapki ze sluchawkami bluetooth 38

W ofercie mamy kilka wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy bez problemu wybierze model odpowiedni dla siebie i swojego stylu. Znajdziemy tu typowe czapki bluetooth do biegania, ale również modele hand made na co dzień.

Czapki bluetooth


Wygodną opcją są też opaski bluetooth – idealne na siłownię czy fitness. Ponadto producent umożliwia nam stworzenie własnego projektu, ponieważ słuchawki można wyjąć i przełożyć do innej czapki.

Ten modny gadżet z pewnością przyda się wielu sportowcom, którzy lubią ćwiczyć z ulubioną muzyką w uszach. Pomaga to zrelaksować się po ciężkim dniu, trzymać tempo biegu i oczywiście chroni naszą głowę przed wychłodzeniem. Każdy kto ceni nowoczesne rozwiązania, koniecznie powinien wypróbować ten produkt.

2 KOMENTARZE

  1. Mam taką czapkę i bardzo polecam! Wygodna, ciepła a jakość dźwięku rewelacja.

  2. Bardzo dobrej jakości czapki. Mam dwie- na zimę i wiosnę. Słuchawki też się świetnie spisują, dźwięk jest dobrej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here